ادعای پراید 5 میلیون تومانی ویژه «ابلهان» است! - جامعه خبر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
ادعای پراید 5 میلیون تومانی ویژه «ابلهان» است!

به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر متن پاسخ گروه خودروسازی سایپا به شرح زیر است:

در پاسخ به برخی از خبرنگاران محترم و رسانه‌ها در خصوص چرایی سکوت سایپا در خصوص اظهارنظر اخیر درباره قیمت خودرو پراید باید گفت این اظهارنظر آنقدر بی‌پایه و بدون پشتوانه فنی و کارشناسی صورت گرفته که باید در برابر آن سکوت کرد، زیرا پاسخ برخی افراد خاموشی است.

ناآگاه‌ترین افراد هم می‌دانند که در شرایط فعلی که تحریم، افزایش چشمگیر قیمت نهاده‌های تولید (نظیر مس، آلومینیوم، بیلت فولاد، چدن و…)، افزایش ۱۵۰ درصدی نرخ ارز و… به تولیدکنندگان تحمیل شده است، قیمت پنج میلیون تومانی برای هر مدل خودرو با هر میزان امکانات و تجهیزات سخن بیهوده‌ای بیش نیست.

خوشبختانه رسانه‌ها و حتی کاربران فضای مجازی نیز، غیرمنطقی بودن این اظهارنظر را دریافته و در روزهای اخیر به نقد آن پرداخته‌اند اما در این میان، از صدا و سیما هم انتظار می‌رود که با نگاهی مسئولانه‌تر، تریبون رسانه ملی را در سال رونق تولید در اختیار کسانی قرار ندهد که به بیان اظهارات ناصحیح، بی‌پایه و غیرکارشناسی می‌پردازند.

در پایان امیدواریم صنعت خودرو کشور با یاری و نقد منصفانه رسانه‌ها و اظهارات سازنده کارشناسان واقعی و متخصص، ایرادها و کاستی‌های موجود را برطرف کرده، در مسیر بهبود و ارتقاء پیش برود”.

پ ن/ اظهارات روابط عمومی این کارخانه غیر استاندارد تلویحا این کارشناس را ابله نامیده و به حرف آن پوزخند زده است که به نوعی توهین به شعور مخاطب و مردم است. چطور پراید جرات و جسارت کرده مردم را حامی خود بداند در حالی که عامل مرگ بسیاری از انسان ها به دلیل غیر ایمن بودن این خودرو بوده است.

true
true
true
true
 1. رضا

  سلام خواستید منتشر نکنید، حلال:
  گره های سرطانی این مملکت چند تاست، با یه جراحی سلامت حاصل میشه، جراحی و البته پیشگیری:
  – خاندان هاشمی و تفکر پیرامونشون؛ کارگزاران
  – خاندان لاریجانی
  – ایران خودرو-سایپا
  – صدا و سیما

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false