هشدار خبرنگار ضدفساد به پلیس | اقدامات مجرمانه شما را به رهبرانقلاب گزارش می کنم - جامعه خبر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
هشدار خبرنگار ضدفساد به پلیس | اقدامات مجرمانه شما را به رهبرانقلاب گزارش می کنم

به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، سید هادی کسایی زاده (خبرنگارضدفساد) در واکنش به فیلم های منتشر شده از سوی نیروی انتظامی (پلیس راهور) مبنی بر اینکه برگ سبزخودرو سند رسمی محسوب شده و مردم به دفاتر اسناد رسمی برای نقل و انتقال خودرو مراجعه نکنند و نیاز به وکالت برگ سبزخودرو هم نیست گفت: از کی پلیس راهور در جایگاه حقوقدان قرارگرفته است؟ چه کسی به پلیس راهنمایی و رانندگی اجازه داده به جای مجلس و دولت و قوه قضائیه سخنگویی کند؟

وی افزود: تا ساعت 14 روز 27 خرداد 1401 که در حال اطلاع رسانی هستم، ماده 29 قانون رسیدگی به جرائم راهنمایی و رانندگی نقض نشده و همچنان قانون جمهوری اسلامی ایران است و دولت و نیروی انتظامی و تمامی دستگاه ها موظف به اجرای آن هستند.  تشویق مردم براینکه نیاز به مراجعه به دفاتر اسناد رسمی نیست و وکالت برگ سبزخودرو هم لازم نیست، خروج از اجرای قانون و اعمال برخلاف حقیقت و مصداق تشویش اذهان عمومی است و بر اساس ماده 698 قانون مجازات اسلامی حبس از دو ماه تا دو سال و شلاق دارد.

خبرنگار ضدفساد اظهار کرد: من پیش از این هم هشدار داده بودم اما نیروی انتظامی از من شکایت کرد و تصور کردند من از شکایت واهمه و ترس دارم. وقتی جرمی و کار غیرقانونی رخ می دهد بر اساس اصل 24 قانون اساسی مبنی بر آزادی مطبوعات و بر اساس ماده 2 قانون مطبوعات مبنی بر مبارزه با مظاهر فرهنگ استعمار، تلاش برای نفی مرزبندیهای کاذب و تفرقه‌انگیز، روشن ساختن افکار عمومی و بالا بردن سطح معلومات و دانش مردم و پیشبرد اهدافی که در قانون اساسی جمهوری اسلامی بیان شده رسانه وظیفه ورود و اطلاع رسانی دارد.

کسایی زاده گفت: خیلی زشت است که یک سرهنگ جمهوری اسلامی ایران مقابل دوربین قراربگیرد و با اعتماد به نفس بالا مطالبی را بیان کند که غیرحقوقی است! این فیلم ها را مجامع بین المللی مشاهده کنند چه تصوری از مجموعه پویا و فعال نیروی انتظامی ایران خواهند داشت؟ اینکه هیچ رسانه و خبرنگاری به اظهارات شما واکنش نشان نمی دهد دلیل بر مقبولیت و اقدام شایسته شما نیست. بعنوان روزنامه نگار به شما که خادم مردم هستید هشدار می دهم که در صورت تکرار گزارش کاملی از این اظهارات بی پایه و اساس به دفتر بازرسی رهبرانقلاب خواهم داد.

 

 

 

true
true
true
true
  1. عدالت

    شما همه را یاد اون فیلم میندازی ( چند میگیری گریه کنی )بنظرم میشه لقمه نونی بدست آورد ولی حرف و دفاع بیهوده نکرد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false