یادداشت| حمله به مراکز فرهنگی دومین اشتباه استراتژیک ترامپ - جامعه خبر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
یادداشت| حمله به مراکز فرهنگی دومین اشتباه استراتژیک ترامپ

پایگاه خبری جامعه خبر| دکتر مجید سجادی پناه – مشاور سابق ریس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری| حمله به مراکز فرهنگی، شیرخفته تمدن بزرگ ایران را برای انتقام گیری گسترده تر بیدارخواهد کرد. و به واقع در آن زمان ترامپ احمق ، برای رویاروی با این تمدن بزرگ چه در بساط داری؟ هرچند که ما باید با ذره بین برای مقابله به مثل دنبال آثار فرهنگی شما در امریکا بگیردیم و در آن صورت است که هویت بی ریشه تو و دنبالهایت برای همه جهانیان آشکارتر خواهد شد.

براستی خدا دشمنان این ملت را از میان نادانان قرار داده است. اولین اشتباه این قمارباز که برای ما فرصتی شد، برداشتن غبار فراموشی فرهنگ شهادت بود که کوتاه مدتی بر قاب عکس دفاع مقدس نشسته بود ولی با تلنگر شبانه حاج قسم به خودمان آمدیم و “احساسات مذهبی مان”به غلیان درآمد و مانند دریای طوفانی خروشیدیم و مانند خاری امروز در چشمان دشمنان این مرز و بوم قرار گرفتیم و اشتباه دوم او در حمله به مراکز فرهنگی، قطعا “احساسات ملی” ما را به همان شکل به غلیان در خواهد آورد و ما را متحد تر می کند و درآن صورت است که صدای غرش “شیر ایران زمین” در تمام جهان به گوش خواهد رسید و لرزه بر اندام سیاستمداران امریکا خواهد افکند و خواب ناز را از چشمان آنها می رباید و در آن زمان به اندازه وسعت سرزمین تمدن ایران سابق، آوردگاه انتقام ما خواهد بود.

به بیان قاسم سلیمانی که می گفت “بیا ما ملت شهادتیم” ما هم می گویم بیا ما “فرزندان ایرانیم” ، نژاد آریایی را می شناسی؟ افسوس که در زمین گلف اینها را برایت نگفتن؟
ما به تو می گوییم :
“بسم الله قاصم الجبارین”
“اینجا ایران است بیشه شیران”
حمله کن تا بزودی در قمارخانه هایت شاهنامه بخوانیم.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false