دادگاه رسیدگی به فساد چند مامورانتظامی شهرستان ری برگزار شد - جامعه خبر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۶ آذر - ۱۴۰۰  
true
true
دادگاه رسیدگی به فساد چند مامورانتظامی شهرستان ری برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، سید هادی کسایی زاده (خبرنگار ضدفساد) نوشت: پرونده رسیدگی به فساد چند مامور انتظامی در شهرستان ری ساعت ۹ روز سه شنبه در دادسرای نظامی تهران برگزار شد. در این دادگاه که نمایندگانی از حفاظت اطلاعات ناجا، مستشاران و نماینده دادستان نظامی تهران حضور داشتند شاکی پرونده (بازرس سابق اتاق اصناف شهرستان ری و بخشداری کهریزک) در مقابل ۷ مامور نیروی انتظامی همراه با وکلای آنها شکوائیه خود را قرائت کرد.

با حضور نماینده دادستان  تمامی مستندات مورد بازبینی و بررسی قرارگرفت و ۲ مامور نیروی انتظامی در حضور دادگاه اجبار به دریافت رشوه از بازرس (شاکی) را اعتراف و قبول کردند. لذا به دلیل اهمیت این پرونده دادگاه در وقت دیگری تعیین شد.

بر اساس این گزارش بخش دیگری از این پرونده (گزارشات کذب و شایعات) در اختیار غلامرضا نوفرستی دادستان ری است که باید آن را از طریق دادسرا پیگیری کند. و امید است که این پرونده عادلانه رسیدگی شود.

ماجرا از این قرار است که بازرس سابق اتاق اصناف شهرستان ری و بخشداری کهریزک که دست بسیاری از فاسدان را رو کرده بود مورد تهدید ماموران فاسد قرارگرفت و می خواستند از او رشوه بگیرند تا اذیتش نکنند اما این بازرس کوتاه نیامد و با کمک یک قاضی و نیروهای امنیتی دست آنها را رو کرد.

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false