حکایت «روح الله ایزدخواه» نماینده مجلسی که به طمع رای، مدافع فساد از آب درآمد! - جامعه خبر
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
حکایت «روح الله ایزدخواه» نماینده مجلسی که به طمع رای، مدافع فساد از آب درآمد!

به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، روزی روزگاری در کلان شهری به نام تهران دولت وقت تصمیم می گیرد تا دامداری های مزاحم آن شهر را به خارج شهر و در منطقه ای به نام فشافویه و در زمینی به مساحت حدود دو هزار هکتار مستقر نماید.

در ادامه به جهات مختلف و با مرحمت متولیان دولتی و با لطایف الحیلی این دو هزار هکتار توسط فردی به نام نجفیان تصاحب و به افراد ذی نفوذ و صاحب منصب بذل و بخشش شده و قسمت قابل توجهی از آن به بهانه تولید و دامداری، دستخوش تغییر کاربری می‌شود.

پس از ده‌ها سال‌ بی‌قانونی، بالاخره عده‌ای در دستگاه‌ها و ادارات، علی‌رغم تمامی اعمال نفوذها و فشارها وارد کارزار تقابل با این اژدهای هفت سر فساد می‌شوند. هر چند که کارهایی هم انجام می‌شود اما در مسیر، برخی نمایندگان مجلس از جمله شخصی به نام روح اله ایزدخواه که زمان را مناسب برای مطرح نمودن خود و جمع آوری رای مردم می بیند با ژست حق طلبی و حمایت از تولید، به مبارزه با مبارزین با فساد بر می خیزد و شروع به مانع تراشی در مسیر اصلاح امور می نماید.

وی که با مدرک دکتری ICDL کوچکترین اطلاعاتی از حوزه کشاورزی و دامپروری ندارد و تمامی اطلاعات خود را از شبکه فساد به دو صورت مستقیم و غیرمستقیم می گیرد، این روزها تلاش می کند تا بلکه با زیر سوال بردن ارکان حکومت فعلی، رأی مخالفین و قشر خاکستری را کسب و بلکه با این ترفند برای چهار سال بعدی نیز خدمتگزار مردم در مجلس شورای اسلامی باشد، هر چند که شبکه فساد نیز این خدمات را فراموش نخواهد کرد.

در آینده نزدیک ابعاد بیشتری از این خوش خدمتی ها را بیان خواهیم نمود…

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ماهنامه میدان آزادی، سید هادی کسایی زاده روزنامه نگار نوشت: ۱۷ مرداد ۱۴۰۲، هادی حسین خانی بخشدار حسن آباد فشافویه بر اساس دستور جهادکشاورزی و حکم قاضی جهت قلع و قمع ساخت و سازهای غیرمجاز به همراه جبرائیل برادری مدیرکل جهادکشاورزی استان تهران، عابدی مدیر اداره جهادکشاورزی شهرستان ری، نماینده دادگاه و با حمایت و پشتیبانی فرماندهی انتظامی شهرستان ری و اطلاعات جنوب تهران ساعت ۴ صبح با تجهیزات کامل وارد مجتمع دامپروری دامگستر شد.

حدود ۱۰ دستگاه لودر در این عملیات حضور داشتند و به دلیل حاشیه‌های امنیتی فقط یک خبرنگار برای پوشش خبری حضور داشت. سید هادی کسایی زاده خبرنگار حاضر در این عملیات می گوید: حضور تیم عملیات ویژه پلیس تهران نشان می داد که ماجرا جدی است. آنچه که من شنیدم از شب قبل گروهی قمه به دست قصد جلوگیری از اجرای احکام را داشتند که با ورود نیروی انتظامی پراکنده شدند.

تخریب ها یک به یک انجام شد و صاحبان زمین ها و املاک غیرمجاز همچنان در خواب ناز بودند. حدود ساعت های ۸ سر و کله برخی از آنها پیدا شد و با داد و فریاد قصد برهم زدن و توقف کار را داشتند. تماس های این افراد با مافیای ساخت و ساز در دامگستر به برخی مسئولان یقه سفید رسید و تماس های تلفنی با مدیرکل جهادکشاورزی استان از وزارتخانه تا مجلس مشهود بود.

در میانه راه حتی مسئولان ناگهان غیب شدند و وقتی پرس و جو کردم شنیدم جلسه ویژه امنیتی برای عملیات تشکیل شده و فشارهای سیاسی برای توقف کار شنیده می شد. با گوش خودم شنیدم که سفارش ویژه ای از سوی روح‌الله ایزدخواه نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی برای توقف تخریب ها شده و او به وزارتخانه فشارآورده است. من به سرعت این موضوع را توئیت کردم و برای همه مسئولان ارسال کردم تا مشاهده کنند.

بالاخره مسئولان شهرستان ری با حمایت سربازان گمنام امام زمان(عج) و سپاه بر ادامه تخریب ها رای دادند و عملیات ادامه یافت. ساعت حدود ۴ عصر خبرنگار خبرگزاری ایلنا در محل حاضر شد و با دو نفر از متخلفان که دیوار آنها تخریب شده بود به صورت رپورتاژی و حمایتی مصاحبه و منتشر کرد. دقایقی بعد ایزدخواه در داخل صحن علنی مجلس برای دلخوشی متخلفانی که دست به دامن او شده بودند فیلمی را پخش کرد که سراسر کذب یا ضد و نقیض بود.

در پاسخ به اظهارات این نماینده مجلس در خبری نوشتم: جنابعالی در اظهاراتتان تلویحا فرمودید چون کشور شیرنیاز دارد پس دامداری غیرقانونی می توانیم داشته باشیم. آیا این اظهارات درست است؟ نماینده مردم پایتخت ایران هستید و قابل احترام اما با مدرک تحصیلی دکترای تکنولوژی نمی شود در مورد جزئیات تخصصی دامداری و دامپروری اظهارنظر کارشناسی داد.

جنابعالی در گفته‌های خود می فرمائید که قرار بود این شرکت به صورت تعاونی اداره شود. حرف رسانه هم همین است اما تعاونی نشد و تبدیل به سهامی خاص شد. (آیا تفاوت آنها را می دانید؟) در ادامه نوشتم: همچنین در گفته های شما بیان شده که هم اکنون در این مجتمع ۲۰۰ واحد دامداری فعال است و روزانه ۷۰۰ تن شیرتولید می کند و ۳۵۰۰ کارگر دارد که سالانه ۱۵۰ هزارتن گوشت گوساله راهی بازار می کنند.

البته قطعا وزارت جهادکشاورزی منبع رسمی تری برای بیان آمارهاست. چراکه طبق آمارهای رسمی جهاد، در این مجتمع ۱۶۰ واحد فعال است و این میزان شیر تولیدی هم نادرست است. نکته دیگر آنکه در این مجتمع گاو شیری پرورش داده می شود و خبری از گاو پرواری نیست که شما از تولید گوشت سخن به میان آوردید.

نکته جالب اینکه صدا و سیما هم نیم ساعتی دوربین به دست تخریب ها را تصویر گرفت اما به طرز وحشتناکی سانسور و پخش نشد. با این حال مردم فشافویه و دامداران دارای مجوز، خبرنگاران و بخشدار و مسئولان از علی یعقوبی اعظم خبرنگار خبرگزاری فارس که برای نخستین بار گزارش فساد در دامگستر را منتشر کرد قدردانی کردند.

 

 

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false