شک در سلامت روانی رئیس جمهور/ کاهش محبوبیت «ترامپ» در آمریکا

   شناسه خبر:003740
شک در سلامت روانی رئیس جمهور/ کاهش محبوبیت «ترامپ» در آمریکا جهان
یکی از سناتورهای دموکرات آمریکایی گفت، مساله سلامت روانی رئیس‌جمهور آمریکا نگرانی‌هایی را در میان سیاستمداران ایجاد کرده است.

به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، یکی از سناتورهای دموکرات آمریکایی گفت، مساله سلامت روانی رئیس‌جمهور آمریکا نگرانی‌هایی را در میان سیاستمداران ایجاد کرده است.

«ال فرانکن»، سناتور دموکرات آمریکایی گفت: به نظر می رسد رئیس جمهورآمریکا دچار اختلالات روانی شده و برخی از جمهوری‌خواهان هم چنین عقیده ای دارند.

این سناتور با اشاره به ادعاهای ترامپ درباره وقوع تقلب در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر گذشته افزود: همه ما به این مظنون هستیم که او زیاد دروغ می‌گوید؛ چیزهایی می‌گوید که حقیقت ندارد. این مساله نگرانی‌هایی را در میان همکاران جمهوری‌خواه او ایجاد کرده است.او سپس قسمتی از سخنان ترامپ را مبنی بر اینکه "سه تا پنج میلیون نفرغیر قانونی رای دادند" تکرار کرد و گفت: بیان چنین چیزی برای یک رئیس‌جمهور و یا یک انسان، عادی نیست.

همچنین بر اساس نظرسنجی جدید موسسه "گالوپ"، میزان محبوبیت و تایید عملکرد دونالد ترامپ، تنها ۴۰ درصد از آمریکایی‌ها عملکرد دونالد ترامپ را به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا تایید می کنند و ۵۵ درصد عملکرد او را منفی می داندد. این درحالیست که  او در ابتدای ریاست‌جمهوری‌اش محبوبیت ۴۵ درصدی داشت.

ترامپ از همان آغاز به کار در کاخ سفید جو این کشور و همچنین برخی از کشورهای جهان را با اقدامات و سخنانش متشنج کرد و در چند هفته اخیر با واکنش‌های بی‌سابقه علیه فرمان‌هایش در ارتباط با معلق‌کردن برنامه پزیرش پناهجویان و ممنوع‌کردن ورود اتباع هفت کشور مسلمان به آمریکا مواجه شده است. بسیاری از قانون‌گذاران آمریکایی در این جریان به مقابله با اوپرداختند و حتی چند روز پیش یک هیات از قضات آمریکایی حکم تعلیق اجرای این ممنوعیت را تایید کرد.

اخبار روز جهان را با ما دنبال کنید./

* انتهای پیام/

لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =

پر بازدید ها

آخرین اخبار

گفتگو

گزارش

محیط زیست شهرداری تهران بانک پارسیان دانلود موسیقی بانک سپه دانلود نرم افزار هتل سنتی مهر یزد ایران زمین اپلیکیشن جامعه تبلیغات آموزش خبرنگاری نارنجی قرمز اخبار فوتبال گیف جامعه خبر نارنجی بیماری های خاص ایران اکونومیست ستاد دیه کشور اخبار کانون سردفتران کاریابی رسانه انجمن حمایت زندانیان آموزش خبرنگاری گیفففف