مدیر روابط عمومی شهرداری تهران؟

   شناسه خبر:0035333
مدیر روابط عمومی شهرداری تهران؟ جامعه , مدیریت شهری , یاداشت
شنیده شده که احمد رضا مومنی قرار است بعنوان مدیرکل روابط عمومی این ارگان بزرگ منصوب شود، هرچند هنوز این خبر تائید نشده اما خبرنگاران از این انتخاب استقبال کرده اند.

پایگاه خبری جامعه خبر/ سید هادی کسایی زاده/ دوران محمدباقر قالیباف به خود چند مدیر روابط عمومی دید که البته بیشتر به بازرگانان رسانه و مدیران امنیتی شباهت داشتند و برخی هم دوست داشتند فقط دیده شوند. پول های زیادی برای رسانه های همسو با شهردار پخش شد و بریز و به پاش های زیادی داشت که شاید به زودی تحقیق و تفحص ها برخی از این موارد را بازگو کند.

مدیران روابط عمومی شهرداری تهران بیشتر سعی بر خفه کردن منتقدان داشتند. مثال وقتی خبرگزاری مهر منتقد شهرداری بود قالیباف با آن رسانه جلساتی داشت که نمی دانم چه شد اما کال برای شهرداری خوب نوشت.

رسانه های دیگر هم چنین بودند. اما ماهیت روابط عمومی شهرداری تهران ارتباط مردم با مدیران شهرداری و بازگو کردن تمامی اقدامات شهرداری به طور شفاف به مردم و حمایت از فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در شهر است که البته این بخشی از وظایف روابط عمومی را تشکیل می دهد.

در هر حال دیگر خبری از مدیران روابط عمومی قالیباف در شهرداری نیست و فعال عارف نیا یک چهره سیاسی و حزبی بر این جایگاه تکیه زده که به دلیل شکست در مدیریت احتمال دارد برکنار شود. عارف نیا نتوانست عملکرد شهرداری و جریانات سیاسی و حجمه ها را مدیریت کند.

شنیده شده که احمد رضا مومنی قرار است بعنوان مدیرکل روابط عمومی این ارگان بزرگ منصوب شود. مومنی پیش از این دبیر اتاق خبر و دبیر اجتماعی خبرگزاری مهر و سردبیر مجله دیار و همچنین معاون فرهنگی یکی از مناطق شهرداری بوده که در کارنامه اش فعالیت رسانه ای بدون حاشیه سیاسی داشته است. هرچند هنوز این خبر تائید نشده اما خبرنگاران از این انتخاب استقبال کرده اند.

اخبار روز را با جامعه خبر بخوانید./

* انتهای پیام/

لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =

پر بازدید ها

آخرین اخبار

گفتگو

گزارش

بانک پارسیان دانلود موسیقی بانک سپه دانلود نرم افزار هتل سنتی مهر یزد ایران زمین اپلیکیشن جامعه تبلیغات آموزش خبرنگاری نارنجی قرمز اخبار فوتبال گیف جامعه خبر نارنجی بیماری های خاص ایران اکونومیست ستاد دیه کشور اخبار کانون سردفتران کاریابی رسانه انجمن حمایت زندانیان آموزش خبرنگاری گیفففف