خبرنگاران حاضر در «پلاسکو» به مرکز درمانی مراجعه کنند!

   شناسه خبر:003441
خبرنگاران حاضر در «پلاسکو» به مرکز درمانی مراجعه کنند! فرهنگ , خبرنگاران , مدیریت شهری
عضو شورای شهر تهران گفت: تعداد قابل توجهی خبرنگاران در حادثه پلاسکو بودند و پیشنهاد می‌کنم هماهنگی شود که خبرنگاران به مراکز درمانی شهرداری مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، اقبال شاکری در جلسه صبح روز سه شنبه شورای شهر تهران گفت: تعدادی از دانشجویان دانشگاه‌های کشور از من خواستند که آتش‌نشانی لیست ساختمان‌های ناامن را به رسانه‌ها اعلام کنند تا کسبه به هیات مدیره ساختمان فشار بیاورند. در پیچ و خم این جلسات، چه زمانی می‌خواهیم به این وضعیت رسیدگی کنیم؟

وی افزود: صاحب یکی از همین پاساژها روز گذشته خبرنگاران را دعوت می‌کند و علیه آتش‌نشانی حرف می‌زند و عدم استنکاف خود از دستور دادستانی را اعلام می‌کند. دادستانی 3 ماه وقت داده بود که در این پاساژ رفع تخلف شود که  هیچ اقدامی انجام نشد. وقتی حرمت امام زاده را متولی(شورا) نگه نمی‌دارد از افراد بیرون هم نمی‌شود؛ انتظار داشت.

شاکری گفت: قرار بر این شده که عزیزان آتش‌نشانی که در پلاسکو بودند، مورد تست درمانی قرار گیرند، البته تعداد قابل توجهی خبرنگاران هم بودند و پیشنهاد می‌کنم هماهنگی شود که خبرنگاران به مراکز درمانی شهرداری مراجعه کنند.

* انتهای پیام/

لینک کوتاه : سید هادی کسایی زاده/ سردبیر سید هادی کسایی زاده/ سردبیر

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =

پر بازدید ها

آخرین اخبار

گفتگو

گزارش

کالای ایرانی بانک پارسیان دانلود موسیقی بانک سپه دانلود نرم افزار هتل سنتی مهر یزد ایران زمین اپلیکیشن جامعه تبلیغات آموزش خبرنگاری نارنجی قرمز اخبار فوتبال گیف جامعه خبر نارنجی بیماری های خاص ایران اکونومیست ستاد دیه کشور اخبار کانون سردفتران کاریابی رسانه انجمن حمایت زندانیان آموزش خبرنگاری گیفففف