رئیس سازمان زندانها پاسخ ملاوردی را داد/ قانون نداریم!

   شناسه خبر:003381
رئیس سازمان زندانها پاسخ ملاوردی را داد/ قانون نداریم! جامعه , قضایی و حقوقی
رئیس سازمان زندان ها گفت: موضوع کاهش و تعدیل مجازات زنان زندانی نیاز به قانون دارد و اگر قانون برای زنان ملاحظاتی ابلاغ کند در زندان ها اجرایی می شود.

به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، شهیندخت ملاوردی درباره اینکه آیا معاونت زنان برای کاهش میزان حبس زنان زندانی برنامه ای ارائه داده است؟ گفته بود: برای جایگزینی مجازات حبس پیشنهاداتی ارائه شده و در لایحه ای که قوه قضائیه در رابطه با ساماندهی و مجازات های جایگزین حبس دارد، ما هم نظرات خود را اعلام کردیم و دستگاه قضا هم آنها را پذیرفته است. جرائم مرتبط با مواد مخدر در این زمینه از اولویت ویژه ای برخوردار است و مجازات جایگزین بنا به نظر قوه قضائیه بررسی می شود.

در پاسخ به اظهارات ملاوردی اصغر جهانگیر، گفت: موضوع کاهش و تعدیل مجازات زنان زندانی نیاز به قانون دارد. همچنین قانون تفاوتی به مجازات زنان و مردان قائل نیست.

رئیس سازمان زندان ها در ادامه افزود: اگر طبق قانون و در جایی تسهیلات و ارفاقاتی باشد همانطور که برای کودکان و نوجوانان قانون تسهیلاتی را لحاظ کرده است، اگر برای زنان هم لحاظ کند و ملاحظاتی ابلاغ شود، در زندان ها اجرایی می شود و اگر قانون اصلاح نشود،این پیشنهاد به هیچ وجه عملیاتی نخواهد بود.

اخبار روز را با ما دنبال کنید./

 

 

اخبار روز را با ما دنبال کنید./

* انتهای پیام/

لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =

پر بازدید ها

آخرین اخبار

گفتگو

گزارش

بانک پارسیان دانلود موسیقی بانک سپه دانلود نرم افزار هتل سنتی مهر یزد ایران زمین اپلیکیشن جامعه تبلیغات آموزش خبرنگاری نارنجی قرمز اخبار فوتبال گیف جامعه خبر نارنجی بیماری های خاص ایران اکونومیست ستاد دیه کشور اخبار کانون سردفتران کاریابی رسانه انجمن حمایت زندانیان آموزش خبرنگاری گیفففف