جزئیات جلسه بررسی هدفمندی یارانه‌ها

   شناسه خبر:0032059
جزئیات جلسه بررسی هدفمندی یارانه‌ها اقتصاد , اقتصاد ایران , سایر حوزه های اقتصادی
یکی از اعضای کمیسیون تلفیق بودجه سال آینده تمام کشور خبر داد که برای بررسی هدفمندی یارانه ها کمیته ای بین مجلس و دولت تشکیل می شود.

به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، اکبر ترکی تشکیل کمیته‌ بین مجلس و دولت به منظور بررسی هدفمندی یارانه‌ها را اطلاع رسانی و در تشریح جلسه امروز دوشنبه اظهار کرد: پیشنهادات مختلف نمایندگان درمورد افزایش عوارض دخانیات در این جلسه بررسی و ارزیابی شد.

بر اساس این خبر، عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: در جلسه امروز دوشنبه افزایش عوارض واردات دخانیات و حذف ماده توسط اعضای کمیسیون تلفیق رای نیاورد و نهایتا مقرر شد تا تعیین عوارض دخانیات بر عهده دولت باشد تا طبق برنامه ششم توسعه عمل کند که در این برنامه مشخص شده که عوارض سیگار داخلی و عوارض هر یک از برند‌های خارجی چقدر باشد.

ترکی تاکید کرد: سایر موارد ارجاعی به کمیسیون از جمله مباحث اراضی منابع طبیعی و جهاد کشاورزی و راه و شهرسازی به دلیل اینکه به کار کارشناسی بیشتر نیاز دارد بنابراین ۲ کمیته تشکیل شد تا موضوعات ارجاعی به کمیسیون تلفیق بررسی بیشتر شود و مجدداً به کمیسیون ارجاع گردد.

به گزارش جامعه خبر، این مثام مسئول با اشاره به بحث‌های پیرامون هدفمندی یارانه‌ها و حامل‌های انرژی در کیمسیون تلفیق گفت: در این زمینه هم مقرر شد برای کار کارشناسی بیشتر کمیته‌ای بین دولت و مجلس تشکیل شود و تمام موارد ارجاعی به کمیسیون در جلسات امروز کمیسیون به پایان می‌رسد تا برای بررسی در صحن تقدیم هیئت رئیسه مجلس شود.

فردا

* انتهای پیام/

لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =

پر بازدید ها

آخرین اخبار

گفتگو

گزارش

بانک پارسیان دانلود موسیقی بانک سپه دانلود نرم افزار هتل سنتی مهر یزد ایران زمین اپلیکیشن جامعه تبلیغات آموزش خبرنگاری نارنجی قرمز اخبار فوتبال گیف جامعه خبر نارنجی بیماری های خاص ایران اکونومیست ستاد دیه کشور اخبار کانون سردفتران کاریابی رسانه انجمن حمایت زندانیان آموزش خبرنگاری گیفففف