پاسخ به یک ادعا

«پورمختار» بازنشسته ناجا است/ اظهارنظرهایش وجاهت قانونی ندارد!

   شناسه خبر:003161
«پورمختار» بازنشسته ناجا است/ اظهارنظرهایش وجاهت قانونی ندارد! جامعه , قضایی و حقوقی , کانون سردفتران
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 گفت: اینکه یکی از اعضای کمیسیون قضایی و عضو سابق کمیسیون اصل ۹۰ درباره تصمیمات این کمیسیون اظهار نظر می‌کند فاقد وجاهت قانونی است.

به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر پس از رای کمیسیون اصل 90 مبنی بر الزامی شدن ثبت اسناد نقل و انتقال خودرو در دفترخانه ها پورمختار عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس اعلام کرد: نباید مردم را الزام کنیم به دفترخانه ها بروند.

فرهاد تجری نایب رئیس کمیسیون اصل 90 در پاسخ به اظهارات پورمختار گفت: ایشان از پرسنل بازنشسته ناجا هستند و اظهار نظرهایی که اخیراً در زمینه نقل و انتقال خودرو می‌کنند بیشتر به نظر می‌رسد یک حمایت صنفی از دوستان سابقشان است. این موضوع جای تعجب دارد زیرا ایشان خودشان در کمیسیون اصل نود بوده‌اند و به شأن تشکیل این کمیسیون واقفند.

تجری گفت: جایی که همه اعضای کمیسیون قضایی از رئیس و نایب رئیس و سایر اعضاء قانون را به خوبی می‌شناسند و اظهار نظر خلاف قانونی نکرده‌اند عجیب است که آقای پورمختار مطالبی می‌گویند که بیشتر حمایت از یک سازمان در آن دیده می‌شود. اظهارنظرهای وی نه تنها دارای وجاهت قانونی نیست بلکه امروز همه مردم به این سطح درک و شعور رسیده‌اند که بتوانند فرق میان حمایت صنفی و خیرخواهی برای مردم را بفهمند.

جای تأسف دارد که ایشان به تصمیمات جمعی از همکاران خود و نمایندگان مجلس درکمیسیون اصل 90 توجهی نمی‌کنند و تصمیمات این کمیسیون را زیر سئوال می‌برند.

قطعا اظهارنظرها که فاقد وجاهت قانونی بوده و اساسی هم ندارد شأن و جایگاه نهاد قانونگذاری را تنزل می‌دهد.

اخبار روز را با ما دنبال کنید./

* انتهای پیام/

لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =

پر بازدید ها

آخرین اخبار

گفتگو

گزارش

کالای ایرانی بانک پارسیان دانلود موسیقی بانک سپه دانلود نرم افزار هتل سنتی مهر یزد ایران زمین اپلیکیشن جامعه تبلیغات آموزش خبرنگاری نارنجی قرمز اخبار فوتبال گیف جامعه خبر نارنجی بیماری های خاص ایران اکونومیست ستاد دیه کشور اخبار کانون سردفتران کاریابی رسانه انجمن حمایت زندانیان آموزش خبرنگاری گیفففف