صعود 10 پله‌ای بانک دی در جمع برترین شرکت‌های ایرانی

   شناسه خبر:003071
صعود 10 پله‌ای بانک دی در جمع برترین شرکت‌های ایرانی اقتصاد , بانک
انتشار گزارش 100 شرکت برتر ایران و بررسی سابقه چهار ساله آن نشان می‌دهد که بانک دی در مسیر رو به رشد قرار دارد و به صدر شرکت‌های برتر کشور نزدیک می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ایران امسال در حالی به معرفی بنگاه‌های بزرگ اقتصادی کشور پرداخت که بار دیگر نام بانک دی به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صدر این جدول قرار داشت. بانک دی که هفتمین سال فعالیت خود را به عنوان یک بانک خصوصی پشت سر می‌گذارد اینک توانسته است با جلب اعتماد مشتریان سهامداران و حضور فعالانه در اقتصاد کشور در رتبه سی و هفتم جدول شرکت‌های برتر و بزرگ ایران قرار بگیرد. نخستین حضور در بین 100 شرکت برتر مرور عملکرد بانک دی طی چهار سال گذشته حکایت از رشدی موزون و متعالی دارد به طوری که هر ساله بیش از 10 پله صعود را در جدول 100 شرکت برتر تجربه کرده است. این بانک در هفدهمین همایش رتبه بندی که بهمن 93 برگزار شد برای نخستین بار ضمن ورود به جمع 100 شرکت برتر ایران حائز رتبه اول به لحاظ رشد فروش نیز شد. هولدینگ دی بر اساس اطلاعات سال مالی 1392 با 270 درصد رشد فروش بیشترین میزان رشد را در بین 100 شرکت برتر کشور به خود اختصاص داد. به این ترتیب در سال نخست حضور در جمع برترین‌ها با قرار گرفتن در رتبه 63 جدول 100 شرکت برتر ایران 56 پله صعود را تجربه کرد.">جامعه خبر، نوزدهمین همایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران امسال در حالی به معرفی بنگاه‌های بزرگ اقتصادی کشور پرداخت که بار دیگر نام بانک دی به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صدر این جدول قرار داشت.

بانک دی که هفتمین سال فعالیت خود را به عنوان یک بانک خصوصی پشت سر می‌گذارد اینک توانسته است با جلب اعتماد مشتریان سهامداران و حضور فعالانه در اقتصاد کشور در رتبه سی و هفتم جدول شرکت‌های برتر و بزرگ ایران قرار بگیرد.

مرور عملکرد بانک دی طی چهار سال گذشته حکایت از رشدی موزون و متعالی دارد به طوری که هر ساله بیش از 10 پله صعود را در جدول 100 شرکت برتر تجربه کرده است.

به این ترتیب در سال نخست حضور در جمع برترین‌ها با قرار گرفتن در رتبه 63 جدول 100 شرکت برتر ایران 56 پله صعود را تجربه کرد.

ایران امسال در حالی به معرفی بنگاه‌های بزرگ اقتصادی کشور پرداخت که بار دیگر نام بانک دی به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صدر این جدول قرار داشت. بانک دی که هفتمین سال فعالیت خود را به عنوان یک بانک خصوصی پشت سر می‌گذارد اینک توانسته است با جلب اعتماد مشتریان سهامداران و حضور فعالانه در اقتصاد کشور در رتبه سی و هفتم جدول شرکت‌های برتر و بزرگ ایران قرار بگیرد. نخستین حضور در بین 100 شرکت برتر مرور عملکرد بانک دی طی چهار سال گذشته حکایت از رشدی موزون و متعالی دارد به طوری که هر ساله بیش از 10 پله صعود را در جدول 100 شرکت برتر تجربه کرده است. این بانک در هفدهمین همایش رتبه بندی که بهمن 93 برگزار شد برای نخستین بار ضمن ورود به جمع 100 شرکت برتر ایران حائز رتبه اول به لحاظ رشد فروش نیز شد. هولدینگ دی بر اساس اطلاعات سال مالی 1392 با 270 درصد رشد فروش بیشترین میزان رشد را در بین 100 شرکت برتر کشور به خود اختصاص داد. به این ترتیب در سال نخست حضور در جمع برترین‌ها با قرار گرفتن در رتبه 63 جدول 100 شرکت برتر ایران 56 پله صعود را تجربه کرد.">اخبار روز را با ما دنبال کنید./

* انتهای پیام/

لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =

پر بازدید ها

آخرین اخبار

گفتگو

گزارش

بانک پارسیان دانلود موسیقی بانک سپه دانلود نرم افزار هتل سنتی مهر یزد ایران زمین اپلیکیشن جامعه تبلیغات آموزش خبرنگاری نارنجی قرمز اخبار فوتبال گیف جامعه خبر نارنجی بیماری های خاص ایران اکونومیست ستاد دیه کشور اخبار کانون سردفتران کاریابی رسانه انجمن حمایت زندانیان آموزش خبرنگاری گیفففف