یارانه دی ماه واریز می‌شود

   شناسه خبر:0029728
یارانه دی ماه واریز می‌شود اقتصاد , اقتصاد ایران , بانک
با توجه به کاهش بودجه هدفمندی یارانه در سال آینده 9 میلیون نفر از لیست دریافت یارانه حذف می گردند و هشتاد و سومین مرحله یارانه نقدی بامداد 26 دی به حساب سرپرستان خانوار واریز می گردد.

به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، در حال حاضر بیش از ۷۶ میلیون نفر یارانه دریافت می نمایند که با وجود کاهش بودجه این قسمت در سال آینده نیمی ازاین افراد از گردونه حذف می شوند و طبیعتا هنگامی که درآمد دولت از رقم ۴۸ هزار میلیارد تومان از محل هدفمندی یارانه ها به ۳۷ هزار میلیارد تومان کاهش می‌یابد.

بر اساس این خبر، می توان پیش بینی کرد که از میان ۷۶ میلیون نفر تنها ۶۷ میلیون نفر یارانه دریافت می کنند و مابقی از لیست دریافت حذف می شوند تا درآمد و هزینه این بخش صرف امور دیگر چون اشتغال و سلامت دهک های پایین گردد.

هشتاد و سومین مرحله یارانه نقدی بامداد سه شنبه ۲۶ دی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود و لازم به ذکر است که مبلغ یارانه دریافتی هر یک از مشمولان مانند ماه‌های قبل ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است.

به گزارش جامعه خبر، حال با توجه به برنامه ریزی دولت برای حذف یارانه ۹ میلیون نفر باید منتظر ماند و دید دولت از چه روش صحیحی می خواهد یارانه دهک های پردرآمد از گردونه را حذف نماید.

صراط

* انتهای پیام/

لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =

پر بازدید ها

آخرین اخبار

گفتگو

گزارش

بانک پارسیان دانلود موسیقی بانک سپه دانلود نرم افزار هتل سنتی مهر یزد ایران زمین اپلیکیشن جامعه تبلیغات آموزش خبرنگاری نارنجی قرمز اخبار فوتبال گیف جامعه خبر نارنجی بیماری های خاص ایران اکونومیست ستاد دیه کشور اخبار کانون سردفتران کاریابی رسانه انجمن حمایت زندانیان آموزش خبرنگاری گیفففف