مبارزه با مواد مخدر موفق نبود/مخبران نیروی انتظامی قاچاقچی بودند!

   شناسه خبر:002910
مبارزه با مواد مخدر موفق نبود/مخبران نیروی انتظامی قاچاقچی بودند! جامعه , انتظامی و حوادث
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه تلاشمان در مبارزه با موادمخدر اثربخش نبوده از شناسایی برخی مخبران نیروی انتظامی که در توزیع مواد مخدر نقش داشتند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، مسعود رضایی گفت: واقعیت آن است که تاکنون شیوه‌ها در مبارزه با قاچاق موادمخدر موفق نبوده که همین سبب شده تا همچنان این معضل در کشور وجود داشته باشد. با این وجود کمتر توانستیم در این زمینه موفق عمل کنیم تا جایی که در مواردی مشخص شد برخی مخبرهای نیروی انتظامی خودشان در توزیع موادمخدر دست داشتند که این نشان می دهد راهمان را اشتباه طی کردیم.

نماینده شیراز گفت: امروزه تلاشمان برای مبارزه با موادمخدر و قاچاقچیان اثربخش نبوده زیرا هرچه ما تلاش کردیم آنها با استفاده از تمهیدات و امکانات ویژه ای و پنهان شدن در پشت مافیای قدرت و ثروت همچنان از امنیت برخوردارند.

وی با بیان اینکه باید روش‌های خود را در زمینه مبارزه با مواد مخدر تغییر دهیم، یادآور شد: قانون در این زمینه وجود دارد اما باید نظارت ها نسبت به این موضوع گسترده تر شود و با شناسایی مراکز قاچاق تلاش شود تا از ورود این مواد جلوگیری کرد.

رضایی تاکید کرد: گاهی برخی افراد بر اثر نیاز در دام قاچاقچیان و مافیا گرفتار می‌شوند تاجایی که ممکن است میزان تخلفات‌شان در حد اعدام نباشد در این میان باید سبک و روشمان را در مقابله تغییر دهیم و به دنبال اقدامات پیشگیرانه باشیم زیرا تاکنون اقدامات صورت گرفته بی نتیجه بوده است.

این نماینده مجلس گفت: حذف کلی اعدام برای قاچاقچیان نقابل قبول نیست بلکه باید اعدام مشمول قاچاقچیان کلان شود  زیرا ممکن است برخی بر اثر نیاز مالی و شرایط اقتصادی درگیر فروش مواد مخدر شوند که در این میان سزاوار اعدام نیستند.

خانه ملت

اخبار روز را با ما دنبال کنید./

* انتهای پیام/

لینک کوتاه : سید هادی کسایی زاده/ سردبیر سید هادی کسایی زاده/ سردبیر

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =

پر بازدید ها

آخرین اخبار

گفتگو

گزارش

کالای ایرانی بانک پارسیان دانلود موسیقی بانک سپه دانلود نرم افزار هتل سنتی مهر یزد ایران زمین اپلیکیشن جامعه تبلیغات آموزش خبرنگاری نارنجی قرمز اخبار فوتبال گیف جامعه خبر نارنجی بیماری های خاص ایران اکونومیست ستاد دیه کشور اخبار کانون سردفتران کاریابی رسانه انجمن حمایت زندانیان آموزش خبرنگاری گیفففف