شوی رسانه ای هلال احمر با نیازمندان/ آیا این اقدام کثیف نیست؟

   شناسه خبر:001959
شوی رسانه ای هلال احمر با نیازمندان/ آیا این اقدام کثیف نیست؟ جامعه , سلامت
جمعیت هلال احمر برای چندمین بار بااستفاده از کودکان اقدام به شوی رسانه ای کرد.

به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، هلال احمر شهرستان خرمشهر روز گذشته اقدام به توزیع مواد غذایی میان دانش آموزان مدارس این شهرستان کرد. 

تیم های هلال احمر با خودروهای این سازمان وارد مدارس این شهرستان شده و پس از به صف کردن دانش آموزان نیازمند، مواد غذایی را در میان آنها تقسیم کرده اند. 

در این اقدام و در پی به صف کردن دانش آموزان نه تنها منزلت کودکان حفظ نشده بلکه انتشار تصاویر مرتبط با توزیع این مواد در میان دانش آموزان به نوعی تخریب آنها نیز به شمار می آید. 

اگر چه وظیفه کمک به افراد کم بضاعت از جمله وظایف تعریف شده برای جمعیت هلال احمر به شمار نمی آید اما مسئولان این سازمان باید بدانند اگر هم قرار است کمکی به افراد نیازمند صورت گیرد، نحوه کمک این گونه نیست. 

در مدرسه هایی که نیروهای جمعیت هلال احمر برای کمک به دانش آموزان در آنها حاضر شده اند، بدون شک دانش آموزان زیادی مشغول به تحصیل هستند و جدا کردن تعدادی از آنها آن هم در حیاط مدرسه و به صف کردنشان به عنوان دانش آموزان کم بضاعت به هیچ وجه روش مناسبی برای کمک کردن به آنها نیست. 

بهتر است جمعیت هلال احمر به وظایف خود عمل کرده و حتی در مواردی مانند اجرای طرح فرشتگان رحمت سعی کند در خفا و به دور از جنجال و دوربین به نیازمندان کمک کند، چرا که انتشار این گونه تصاویر نه تنها باعث آفرین گفتن به هلال احمر نمی شود، روحیه اذهان عمومی را جریحه دار می کند.  

 

 

میزان

* انتهای پیام/

لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =

پر بازدید ها

آخرین اخبار

گفتگو

گزارش

کالای ایرانی بانک پارسیان دانلود موسیقی بانک سپه دانلود نرم افزار هتل سنتی مهر یزد ایران زمین اپلیکیشن جامعه تبلیغات آموزش خبرنگاری نارنجی قرمز اخبار فوتبال گیف جامعه خبر نارنجی بیماری های خاص ایران اکونومیست ستاد دیه کشور اخبار کانون سردفتران کاریابی رسانه انجمن حمایت زندانیان آموزش خبرنگاری گیفففف