تنهایی «الهام»؛ ابتکار و مولاوردی مخ روحانی را زدند!

   شناسه خبر:0018894
تنهایی «الهام»؛ ابتکار و مولاوردی مخ روحانی را زدند! یاداشت , سیاست , دولت , پیشنهاد سردبیر
حذف یک حقوقدان از کابینه دولت از سوی دو بانوی سبز در حال نهایی شدن است.

پایگاه خبری جامعه خبر/مهابادی/ معصومه ابتکار با حمایت سید محمدخاتمی و تیم اصلاح طلبان و شهیندخت مولاوردی با ایجاد کمپین ویژه در فضای مجازی موجب شدند تا فشار زیادی را بر حسن روحانی وارد کرده و از کابینه جدا نشوند.

این فشارها در حالی است که شنیده شده شخص روحانی تمایلی به حضور این دو زن در کابینه ندارد اما ... انگار زور زنان سبزپوش کابینه بیشتر است.

حالا بر اساس آخرین اخبار معصومه ابتکار که جد در جدش در حوزه محیط زیست فعال بوده اند می خواهد جای مولاوردی معاون امور زنان ریاست جمهوری شود و مولاوردی هم که در بخش زنان دولت با حاشیه های زیادی روبرو بود سکان معاونت یا سازمان حقوق شهروندی دولت را به جای الهام امین زاده به دست بگیرد.

این در حالی است که الهام امین زاده که بدون هیچ پشتوانه حزبی و گروهی و بدون کمپین و موج رسانه ای 4 سال با دولت روحانی همراهی کرده حالا تنها شده و باید جای خود را به رقبای خود دهد. جابجایی های سیاسی و فشاری مهمترین سم در دولت روحانی محسوب می شود و اگر حسن روحانی این تغییرات را بپذیرد قطعا نگاه شهروندان و رای دهندگان به مدیریت او تغییر خواهد کرد.

با این حال حقوقدانان معتقدند کارنامه امین زاده در احیای حقوق شهروندی در مدت کوتاه خوب و در معاونت حقوقی ریاست جمهوری هم مطلوب بوده است تا جائیکه نام او را در گزینه های وزارت دادگستری عنوان کرده اند. این جابجایی قطعا با حضور مولاوردی در پست دستیار ویژه رئیس جمهور در حقوق شهروندی بار بسیار منفی و مخرب خواهد داشت چراکه او اصلاح طلب تندرو بوده و برخی سخنان و اقداماتش همیشه حاشیه ساز بوده ساز بوده است.

اخبار روز را با جامعه خبر بخوانید./

* انتهای پیام/

لینک کوتاه : سید هادی کسایی زاده/ سردبیر سید هادی کسایی زاده/ سردبیر

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =

پر بازدید ها

آخرین اخبار

گفتگو

گزارش

کالای ایرانی بانک پارسیان دانلود موسیقی بانک سپه دانلود نرم افزار هتل سنتی مهر یزد ایران زمین اپلیکیشن جامعه تبلیغات آموزش خبرنگاری نارنجی قرمز اخبار فوتبال گیف جامعه خبر نارنجی بیماری های خاص ایران اکونومیست ستاد دیه کشور اخبار کانون سردفتران کاریابی رسانه انجمن حمایت زندانیان آموزش خبرنگاری گیفففف