اعتراض تهرانی هابه اقدام شورای شهر پنجم/«هاشمی» بهترین گزینه شهرداری

   شناسه خبر:0014369
اعتراض تهرانی هابه اقدام شورای شهر پنجم/«هاشمی» بهترین گزینه شهرداری جامعه , مدیریت شهری , پیشنهاد سردبیر
گروهی از شهروندان تهرانی که به لیست امید رای دادند معتقدند که شورای شهر پنجم برای انتخاب شهردار دارند عقده گشایی می کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جامعه خبر، برخی از شهروندان تهرانی که به لیست امید برای انتخابات شوراها رای دادند معتقدند که چون نیمی از اعضای این لیست تخصص و سابقه مدیریت شهری ندارند و صرفا به دلیل گرایش های سیاسی وارد لیست شدند قطعا در انتخاب شهردار آینده تهران دچار اشتباه بزرگی خواهند شد.

این افراد گفتند: وقتی نفر اول لیست آقای محسن هاشمی انتخاب شده حرفی برای گفتن نمی ماند. اما سیاست زدگی شورای پنجم موجب شده تا آقایان و خانم ها چشم های خودشان را ببندند و هرچه سیاست گفت رای بدهند.

شهروندانی که به لیست امید رای دادند گفتند: اگر شورای شهر پنجم فردی سیاسی و ناکارآمد و بدون تجربه مدیریت شهری را بعنوان شهردار انتخاب کنند فاتحه اصلاح طلبان خوانده است و دیگر انتظار رای از تهران نداشته باشند. شنیده ایم آقای الویری مخالف آقای هاشمی است و حتی برخی افراد خارج از شورا هم به دنبال سهم خواهی هستند که این اقدام را می توان سیاست کثیف در مدیریت شهری عنوان کرد چراکه تهران مولود سر راهی نیست که هر فردی بخواهد قیم او شود.

نکته جالب این بود که در این گزارش میدانی در سطح شهر تهران برخی از شهروندان اصلا برایشان مهم نبود چه فردی شهردار می شود و می گفتند همه مثل هم هستند و دنبال سیاسی بازی خودشانند. برخی هم از رای دادن به لیست امید پشیمان بودند و می گفتند دنیا و آخرتمان را زیر سوال بردیم چون بدون مطالعه و بررسی افراد داخل لیست رای دادیم و شناختی نداشتیم.

گروهی دیگر از شهروندان معتقد بودند که انتخاب شهردار در توان شورای شهر پنجم نیست چون خود این شورا تخصص و تجربه لازم را ندارد و خدا می داند چه بلایی سر تهران می آید.

اما گروه سوم امیدشان به افراد متخصص در مدیریت شهری بود. آنها می گفتند: انتخاب محسن هاشمی برای پدربزرگوارشان نبود بلکه به دلیل تخصص ایشان در مدیریت شهری بود. اصلاح طلبان تندرو نباید در شورا و انتخاب شهردار نفوذ کنند. آنها در سالهای گذشته کنج خانه نشسته بودند و حالا که لیست امید رای آورده به وسوسه ها می خواهند در شورا نفوذ کرده و در تعیین شهردار نقش داشته باشند.

اخبار روز را با جامعه خبر بخوانید./

 

* انتهای پیام/

لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =

پر بازدید ها

آخرین اخبار

گفتگو

گزارش

هتل سنتی مهر یزد بانک پارسیان تبلیغات بانک شهر تبلیغات پل بانک سپه رستوران گردی اپلیکیشن جامعه عوارض خودرو ایران زمین گیف جامعه خبر نارنجی بیماری های خاص تبلیغات کوچک جامعه قرمز ایران اکونومیست ستاد دیه کشور اخبار کانون سردفتران کاریابی رسانه انجمن حمایت زندانیان آموزش خبرنگاری گیفففف تبلیغات قضاوت