اعتراف وحشتناک پسر به قتل مادر؛ مواد مصرف کرده بودم!

   شناسه خبر:0013621
اعتراف وحشتناک پسر به قتل مادر؛ مواد مصرف کرده بودم! جامعه , انتظامی و حوادث
روز حادثه ناگهان مادرم با من درگیر شد؛ در حالیکه تازه موادمصرف کره بودم، ناگهان عصبانی شده و برای آنکه مادرم را مجبور به سکوت کنم، گلو و دهانش را گرفتم تا او را ساکت کنم.

به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، ساعت ۱۶ روز نهم خرداد مرد میانسالی با حضور در خیابان کمالی از همسایگان و اهالی محل درخواست کمک کرد و عنوان داشت که مادرش دچار عارضه ایست قلبی شده و نفس نمی‌کشد.

با اعلام خبر به مرکز فوریت‌های پزشکی، تیم اورژانس در محل حاضر شد و در بررسی‌های اولیه اعلام شد که بر روی بدن پیرزن آثار جراحت شناسایی شده است؛ لذا موضوع به کلانتری ۱۱۲ ابوسعید اعلام و مأموران کلانتری نیز در محل حاضر شدند.

بر اساس اخبار روز، با اعلام خبر فوت مشکوک یک پیرزن ۷۰ ساله به پلیس آگاهی و همچنین قاضی کشیک ویژه قتل دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، تیم بررسی صحنه جنایت اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به همراه عوامل تشخیص هویت پلیس و بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران در محل حاضر شدند.

با تأیید وجود آثار جراحت روی جسد و احتمال وقوع جنایت، پرونده مقدماتی با موضوع «فوت مشکوک» تشکیل، جسد برای شناسایی علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل و پسر او نیز برای ادامه تحقیقات پلیسی به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در تحقیقات میدانی از محل سکونت متوفی و پسرش به نام محسن ۴۰ ساله اطلاع پپدا کردند که از ساعت ۱۴ تا ۱۵ صدای نزاع و درگیری بین مادر و پسر از داخل ساختمان شنیده شده اما ناگهان صدای نزاع و درگیری آنها قطع و نهایتاً پس از گذشت چند ساعت از این موضوع، محسن از ساختمان خارج و از همسایگان درخواست کمک می‌کند.

بر اساس این خبر، در ادامه تحقیقات پلیسی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که محسن دارای سابقه سوءمصرف موادمخدر بوده و چندین بار به علت مصرف موادمخدر صنعتی در مراکز ترک اعتیاد و همچنین بیمارستان روان پزشکی بستری شده و بارها با همسایگان و مادرش، درگیری داشته است.

همچنین در اظهار نظر اولیه از سوی تیم پزشکی اعلام شد که آثار ناشی از فشار بر روی مجاری تنفسی (ناحیه گردن) جسد پیرزن ۷۰ ساله شناسایی شده است.

بر اساس گزارش روز، محسن که پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی منکر هرگونه نزاع و درگیری با مادرش در روز حادثه شده بود، در اظهارات اولیه مدعی شده بود که برای خرید از خانه شان خارج و پس از مراجعت به خانه با جسد مادرش در اتاق پذیرایی روبرو شده است.

وجود تناقضات بین صحبت‌های محسن با اظهارات مشترک همسایگان مبنی بر شنیده شدن صدای درگیری و نهایتاً اعلام نظریه اولیه پزشکی قانونی مبنی بر شناسایی آثار فشار بر روی مجاری نفسی متوفی، کارآگاهان اداره دهم را بر آن داشت تا همچنان تحقیقات پلیسی از محسن را در دستور کار خود قرار داشته باشند.

به گزارش جامعه خبر، سرانجام ساعت ۸ صبح امروز محسن لب به اعتراف گشود و به قتل مادرش اعتراف کرد. وی در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: روز حادثه ناگهان مادرم با من درگیر شد؛ در حالیکه تازه موادمصرف کره بودم، ناگهان عصبانی شده و برای آنکه مادرم را مجبور به سکوت کنم، گلو و دهانش را گرفتم تا او را ساکت کنم اما ناگهان مادرم بر روی زمین افتاد. هرچه تلاش کردم نتوانستم او را احیا کنم؛ نهایتاً از خانه بیرون آمده و از من مردم درخواست کمک کردم.

خبر روز را با جامعه خبر دنبال کنید./

* انتهای پیام/

لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =

پر بازدید ها

آخرین اخبار

گفتگو

گزارش

کالای ایرانی بانک پارسیان دانلود موسیقی بانک سپه دانلود نرم افزار هتل سنتی مهر یزد ایران زمین اپلیکیشن جامعه تبلیغات آموزش خبرنگاری نارنجی قرمز اخبار فوتبال گیف جامعه خبر نارنجی بیماری های خاص ایران اکونومیست ستاد دیه کشور اخبار کانون سردفتران کاریابی رسانه انجمن حمایت زندانیان آموزش خبرنگاری گیفففف