انتظار فرمانده کل قوا، ارتقاء کارهای اطلاعاتی و عملیاتی است

   شناسه خبر:001351
انتظار فرمانده کل قوا، ارتقاء کارهای اطلاعاتی و عملیاتی است سیاست , امنیتی دفاعی
رئیس دفتر نظامی فرمانده کل قوا در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان جدید و پیشین نیروی زمینی گفت: انتظار فرمانده کل قوا، ارتقاء کارهای اطلاعاتی و عملیاتی است، اطلاعات چشم ماست و بر اساس آن باید کارهای خود را عملیاتی کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی جامعه خبر، سردار علی شیرازی رئیس دفتر نظامی فرمانده کل قوا در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان جدید و پیشین نیروی زمینی ارتش که در ستاد نیروی زمینی ارتش برگزار شد، گفت: مطالبه رهبر معظم انقلاب از ارتش با نگاهی به احکام صادره برای فرماندهان جدید و پیشین، ارتقاء توان اطلاعاتی و عملیاتی ارتش است. اطلاعات چشم ما است و ما می توانیم با اشراف اطلاعاتی، بهتر و موفق تر در مسیر پیش رو حرکت کنیم و این نکته را هم باید لحاظ کنیم که اگر بخواهیم کاری را انجام دهیم، باید بر اساس اطلاعات صحیح و دقیق عمل کنیم.

وی گفت: انتظار فرمانده کل قوا، ارتقاء کارهای اطلاعاتی و عملیاتی است، عملیات هایی که مطابق نیازهای روز ما است و ما باید خود را برای هر پیشامدی در آینده آماده کنیم تا حضوری موفق و موثرتر داشته باشیم.

رئیس دفتر نظامی فرمانده کل قوا بیان کرد: ارتش قدم های بزرگی را در این مسیر برداشته و با تجربیاتی که به دست آورده، توانسته گام های مثبت و موثری را بردارد و این تحرک و کارآمدی ارتش جهت حضور موثر و موفق تر در عملیات ها بایستی ارتقاء پیدا کند.

وی با بیان اینکه به طریق اولا، کارکنان ارتش و دیگر نیروهای مسلح باعث بازدارندگی دشمنان شده اند، اظهارکرد: باید کاری کنیم که کارکنان ارتش برای اجرای ماموریت خود دغدغه ای جز کار کردن نداشته باشند.

سردار شیرازی افزود: ما باید ببینیم که تهدیدها از کجاست و بر اساس آن طرح های عملیایت خود را تنظیم کنیم و آمادگی خود را در مقابله با تهدیدها ارتقاء دهیم.

رئیس دفتر نظامی فرمانده کل قوا گفت: ما باید ببینیم جهت توقف کامل تهدیدی به نام داعش که در منطقه نتوانست موفق شود چه اقداماتی را باید انجام دهیم و در این زمینه آمادگی های خود را ارتقاء دهیم. تهدیدهای روز را باید ببینیم و بشناسیم و روی آنها کار کنیم. در حوزه های دریایی، زمینی، پدافند و فضای مجازی که رهبری هم فرمودند باید این فضای مجازی را به خوبی بشناسیم.

* انتهای پیام/

لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =

پر بازدید ها

آخرین اخبار

گفتگو

گزارش

بانک پارسیان دانلود موسیقی بانک سپه دانلود نرم افزار هتل سنتی مهر یزد ایران زمین اپلیکیشن جامعه تبلیغات آموزش خبرنگاری نارنجی قرمز اخبار فوتبال گیف جامعه خبر نارنجی بیماری های خاص ایران اکونومیست ستاد دیه کشور اخبار کانون سردفتران کاریابی رسانه انجمن حمایت زندانیان آموزش خبرنگاری گیفففف