محسن هاشمی: «آیت الله هاشمی» ٥٣ جلد کتاب قرآنی دارد

   شناسه خبر:0013323
محسن هاشمی: «آیت الله هاشمی» ٥٣ جلد کتاب قرآنی دارد جامعه , مدیریت شهری
محسن هاشمی رفسنجانی عضو منتخب شورای شهر تهران روز جمعه با حضور در نمایشگاه قرآن از غرفه های مختلف بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، محسن هاشمی رفسنجانی ضمن بازدید از غرفه جماران در نمایشگاه قرآن اظهارات زیر را مطرح کرد:

*در غرفه جماران و غرفه اختصاصی آیت الله هاشمی رفسنجانی واقعا تحت تأثیر قرار گرفتم و کارهای بسیار زیبایی در این غرفه صورت گرفته از جمله برخی عکس های آیت الله هاشمی که بسیار تأثیرگذار است.

*فکر می کنم فضای نمایشگاه، امسال نسبت به دوره های پیشین بسیار همدلانه تر و مسالمت آمیز بوده و همه دست اندرکاران دوستانه دور هم جمع شده اند و اهداف قرآنی خود را دنبال می کنند.

*به نظر می رسد امسال میزان مشارکت نسبت به دوره های قبل بیشتر بوده و امیدواریم که همین روش در سال های آینده نیز ادامه پیدا کند.

*فکر می کنم برای اولین بار است که چهره قرآنی ایشان به مردم معرفی می شود. آیت الله هاشمی ٥٣ جلد کتاب قرآنی شامل تفسیر راهنما و کتاب مجموعه فرهنگ قرآن دارد که امیدواریم این مجموعه در اختیار تمامی قرآن پژوهان و محققان این حیطه قرار گیرد.

*رویداد نمایشگاه اگر با اطلاعات کامل برگزار شود و همراه با تبلیغات مناسب و گسترده به درستی اجرا گردد می تواند تأثیر خود را بگذارد و منجر شود مردم با علاقه در این رویداد شرکت کنند. این امر در جهت آگاهی بخشی مردم بسیار حائز اهمیت است. به شخصه تا به حال تمام غرفه هایی که در حال بازدید از آن ها هستم برای من تازگی دارند و جدید هستند.

*در حال حاضر متأسفانه تلویزیون های بیگانه بخش قابل توجهی از زمان روزانه ی مردم را به خود اختصاص می دهند و تبلیغات رسانه ی ملی خیلی به گوش مخاطب عموم نمی رسد. از همین رو شاید استفاده از فضای مجازی نظیر صفحات و کانال های تلگرامی در خصوص تبلیغات چنین رویدادها تأثیر بسزایی داشته باشد.

*متأسفانه تهران معمولا در زمینه های بین المللی خیلی قوی عمل نمی کند و امسال نیز بعد بین المللی نمایشگاه نسبت به ابعاد دیگر خیلی پررنگ نبوده که مایه ی تأسف است چرا که به عنوان کشوری شیعه رویداد هایی نظیر نمایشگاه قرآن می تواند در مقیاس بین المللی به لحاظ رسانه ای و تبلیغاتی برای ما قدرت مانور ایجاد کند و در برنامه ریزی های خود نباید از این مهم غافل باشیم.

خبر روز را با جامعه خبر دنبال کنید./

* انتهای پیام/

لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =

پر بازدید ها

آخرین اخبار

گفتگو

گزارش

کالای ایرانی بانک پارسیان دانلود موسیقی بانک سپه دانلود نرم افزار هتل سنتی مهر یزد ایران زمین اپلیکیشن جامعه تبلیغات آموزش خبرنگاری نارنجی قرمز اخبار فوتبال گیف جامعه خبر نارنجی بیماری های خاص ایران اکونومیست ستاد دیه کشور اخبار کانون سردفتران کاریابی رسانه انجمن حمایت زندانیان آموزش خبرنگاری گیفففف