بایکوت یک خبرنگار در سازمان زندانها/درخواست از رئیس قوه قضائیه

   شناسه خبر:0013074
بایکوت یک خبرنگار در سازمان زندانها/درخواست از رئیس قوه قضائیه جامعه , قضایی و حقوقی
در اقدام غیر اخلاقی و غیر حرفه ای روابط عمومی سازمان زندانهای کشور یک خبرنگار قضایی بایکوت خبری شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جامعه خبر، مدیر روابط عمومی سازمان زندانهای کشور که عملکرد یک خبرنگار قضایی و حقوقی را بایکوت خبری کرد.

این خبرنگار که بیشترین گزارش و اخبار مثبت از سازمان زندانها و زندان های کشور داشته به دستور این مدیر بایکوت خبری شده است.

این خبرنگار با سابقه حوزه قضایی می گوید: در ایام نوروز، شب های قدر، سال تحویل، گرما و سرما از وقت خودم و حتی با هزینه شخصی خودم برای پوشش اخبار زندان و عملکرد مثبت این سازمان تلاش کردم و هیچ چشم داشتی هم نداشتم. قطعا در این 7 سال سازمان زندانها هیچ تقدیری از من انجام نداد که البته توقعی هم نداشتم چون خبرنگار هستم اما اقدام مدیر تازه کار روابط عمومی قابل تاسف بود.

وی افزود: هرچند شخص دکتر اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندانها چنین دیدگاهی ندارد و فرد رسانه ای است و من شخصا با ایشان صحبت کردم و موردی با فعالیت من نداشتند. با این حال قطعا آیت الله آملی لاریجانی باید عملکرد روابط عمومی سازمان زندانها را مورد بررسی قرار دهد. اینکه مدیرانی شایسته و متعهد و با مدرک تحصیلی مرتبط در روابط عمومی قرار بگیرند یک امر عادی است. من بعنوان خبرنگار کاری کردم که چهره سازمان زندانها در سالهای اخیر تغییر کند و زبان دشمنان و معاندان نظام کوتاه شود. همین گزارش ها و عکس ها موجب این مهم شده است و می توانم به راحتی آن را اثبات کنم. حالا این مدیر روابط عمومی بدون توجه به این موارد به راحتی یک خبرنگار را بایکوت می کند. بر چه اساسی؟ چون در سازمان زندانها هستید یعنی قدرت دارید؟ یعنی می توانید علی رغم سیاست های قوه قضائیه و سخنان رئیس دستگاه قضا هر کاری دلتان بخواهد با خبرنگار انجام دهید؟ پاسخ مکاتبات رسانه را ندهید؟

این خبرنگار گفت: از رئیس قوه قضائیه می خواهم به این مهم رسیدگی کند. در هر حال خوب نیست این مساله باب شود که هر فردی به خودش این جرات را بدهد که خبرنگاری را ممنوع الورود کند یا نه ... 

اخبار روز را با جامعه خبر بخوانید./

* انتهای پیام/

لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =

پر بازدید ها

آخرین اخبار

گفتگو

گزارش

کالای ایرانی بانک پارسیان دانلود موسیقی بانک سپه دانلود نرم افزار هتل سنتی مهر یزد ایران زمین اپلیکیشن جامعه تبلیغات آموزش خبرنگاری نارنجی قرمز اخبار فوتبال گیف جامعه خبر نارنجی بیماری های خاص ایران اکونومیست ستاد دیه کشور اخبار کانون سردفتران کاریابی رسانه انجمن حمایت زندانیان آموزش خبرنگاری گیفففف