جزئیات برنامه‌ منتخبان «لیست امید» برای شهرداری تهران

   شناسه خبر:0012877
جزئیات برنامه‌ منتخبان «لیست امید» برای شهرداری تهران جامعه , مدیریت شهری
منتخب شورای شهر تهران گفت: این احتمال که یکی از اعضای منتخب شورا کاندیدای شهرداری شود، وجود ندارد و همه منتخبان می‌خواهند ساختار فعلی شورا حفظ شود.

به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، زهرا نژادبهرام درباره برنامه‌های منتخبان لیست امید برای شهر تهران، اظهارات زیر را مطرح کرد:

* یقیناً موضوع شهردار از مهمترین وظایف شورای شهر پنجم است که مکلف به انجام آن هستیم، طبیعتاً انتخاب شهردار براساس شاخص‌هایی صورت خواهد گرفت که بخشی از طرف اعضاء ارائه شده و بخشی هم در حال چکش‌کاری است. کمتر از یک هفته است که نتایج انتخابات به ما ارائه شده و این فرصت باید در اختیار منتخبان قرار بگیرد تا نسبت به شاخص‌ها بررسی لازم را انجام دهند.

*هنوز اتفاق موثری در رابطه با شهردار و گزینه احتمالی میان منتخبان صورت نگرفته و آنچه گفته می‌شود گمانه‌زنی‌هایی است که منتخبان انجام می‌دهند.

*میثاق‌نامه منتخبان اصلاح‌طلب تعهدی اخلاقی است که در جای خود محترم است، اما آنچه برای ما تعهد ایجاد می‌کند، رای مردم است. مردم به این ۲۱ نفر رای دادند و فاصله نفر آخر تا نفر بعدی ۴۰۰ هزار رای است و مردمی که ۲۱ نفر را انتخاب کردند، تمایل داشتند کلیه اعضای لیست امید با هم در شورا حضور داشته باشند.

*ما در شورای شهر بیشتر می‌توانیم برای مردم کار کنیم، چون با رای مستقیم مردم سر کار آمدیم، اما شهردار با رای غیرمستقیم است. 

*بر همین اساس، این احتمال که یکی از اعضای منتخب شورا کاندیدای شهرداری شود، وجود ندارد و همه منتخبان می‌خواهند ساختار فعلی شورا حفظ شود.

خبر روز را با جامعه خبر دنبال کنید./

* انتهای پیام/

لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =

پر بازدید ها

آخرین اخبار

گفتگو

گزارش

بانک پارسیان دانلود موسیقی بانک سپه دانلود نرم افزار هتل سنتی مهر یزد ایران زمین اپلیکیشن جامعه تبلیغات آموزش خبرنگاری نارنجی قرمز اخبار فوتبال گیف جامعه خبر نارنجی بیماری های خاص ایران اکونومیست ستاد دیه کشور اخبار کانون سردفتران کاریابی رسانه انجمن حمایت زندانیان آموزش خبرنگاری گیفففف