جزئیات کتک کاری «دبیر و جدیدی» منتشر شد

   شناسه خبر:0012119
جزئیات کتک کاری «دبیر و جدیدی» منتشر شد جامعه , مدیریت شهری
در جلسه روز یکشنبه شورای شهر، جو سنگین بود. حساسیت و فشار اعلام نتایج آرا، تقریباً نه فقط جدیدی و دبیر که همه اعضای اصولگرای بازمانده از شورا را کمی عصبی کرده بود.

به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، اتفاق عجیب دیروز در شورای شهر تهران، تیر خلاصی شد به بیش از یک دهه حضور ورزشکاران در شوراهای اسلامی شهر و روستا.

بر اساس اخبار روز، پشت‌پرده درگیری فیزیکی «عباس جدیدی» و «دبیر» در شورا را در زیر بخوانید:

*دو هفته قبل، زمانی که عباس جدیدی نتوانسته بود مجوز حضور در انتخابات شوراها را بگیرد، علیرضا دبیر را مقصر می‌دانست. بنابراین تلفنی حسابی از خجالت او درآمده بود. عباس جدیدی در بخشی از گفت‌وگو به دبیر می‌گوید: «(...) عمراً اگر بگذارم تو صحیح و سلامت در خیابان‌های تهران راه بروی.

*جدیدی در نهایت تأیید صلاحیت می‌شود ولی جایی در لیست خدمت پیدا نمی‌کند و و مجموع آراء او در تهران تقریباً فاجعه‌آمیز است. در جلسه دیروز، جو سنگین بود. تماس دو هفته قبل و حساسیت و فشار اعلام نتایج آرا، تقریباً نه فقط جدیدی و دبیر که همه اعضای اصولگرا و غیر اصولگرای بازمانده از شورا را کمی عصبی کرده بود.

*دبیر در زمان رد شدن از کنار عباس جدیدی، جمله تند چند روز قبل عباس را به یادش آورد و تأکید ‌کرد که هنوز روی پاهایش در شهر راه می‌رود. جدیدی سمت دبیر رفت و ضربه‌ای به او زد. دبیر هم متقابلاً سیلی عباس جدیدی را پاسخ داد، اما ضربه قهرمان سبک‌وزن که به حوالی چشم جدیدی خورده بود، پوست صورت قهرمان سنگین وزن را شکافت و خون جاری ‌شد. فریادها و توهین‌ها فضای شورا را پر کرد.

*عباس کوتاه نمی‌آمد. بقیه ریختند تا سوای‌شان کنند و به سختی و با سلام و صلوات هر کدام را به سمتی بردند. به گفته شاهدان، جدیدی با مأموران تماس گرفت و شکایتی علیه دبیر تنظیم کرد، اما دبیر از شورا خارج شده بود.

خبر روز را با جامعه خبر دنبال کنید./

* انتهای پیام/

لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =

پر بازدید ها

آخرین اخبار

گفتگو

گزارش

محیط زیست شهرداری تهران بانک پارسیان دانلود موسیقی بانک سپه دانلود نرم افزار هتل سنتی مهر یزد ایران زمین اپلیکیشن جامعه تبلیغات آموزش خبرنگاری نارنجی قرمز اخبار فوتبال گیف جامعه خبر نارنجی بیماری های خاص ایران اکونومیست ستاد دیه کشور اخبار کانون سردفتران کاریابی رسانه انجمن حمایت زندانیان آموزش خبرنگاری گیفففف