شیرجه‌روهای ایران در فینال بازی‌های کشورهای اسلامی

   شناسه خبر:0011721
شیرجه‌روهای ایران در فینال بازی‌های کشورهای اسلامی ورزش
هر دو نماینده شیرجه ایران در مرحله مقدماتی مسابقات پرش سه متر بازی‌های کشورهای اسلامی به فینال راه یافتند.

به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، در ادامه چهارمین دوره بازی های کشورهای اسلامی نمایندگان شیرجه ایران با عملکرد موفق در مرحله مقدماتی و کسب حد نصاب لازم، توانستند به فینال پرش سه متر راه پیدا کنند.

در این ماده مجتبی ولی پور با رکورد ۳۵۶ و ۶۵ صدم به عنوان نفر اول و شهنام نظر پور با امتیاز ۲۸۷ و ۱۰ صدم به عنوان نفر ششم  به فینال این ماده راه یافتند.

ولی پور در پرش اول خود امتیاز ۵۵ و ۵۰ صدم و در پرش دوم امتیاز ۶۳ و ۵۵ صدم را به دست آورد. وی امتیاز ۶۶ و ۵۰ صدم و ۶۴ و ۵۰ صدم را برای پرش های سوم و چهارم خود کسب کرد ضمن اینکه در پرش پنجم هم رکورد ۵۲ و ۵۰ صدم و در پرش آخر رکورد ۵۶ و ۱۰ صدم را ثبت کرد.

همچنین شهنام نظر پور توانست در اولین پرش امتیاز ۶۲ و در دومین پرش امتیاز ۵۵ و ۵۰ صدم را به دست آورد. وی در سومین پرش خود امتیاز ۳۶ و در چهارمین پرش هم امتیاز ۴۳ و ۲۰ صدم را به دست آورد. امتیاز ۵۴ و امتیاز ۳۶ و ۴۰ هم رکوردهایی بود که برای نظرپور در پرش های پنجم و ششم ثبت شد.
ورزش سه
خبر روز را با جامعه خبر دنبال کنید. /

* انتهای پیام/

لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =

پر بازدید ها

آخرین اخبار

گفتگو

گزارش

کالای ایرانی بانک پارسیان دانلود موسیقی بانک سپه دانلود نرم افزار هتل سنتی مهر یزد ایران زمین اپلیکیشن جامعه تبلیغات آموزش خبرنگاری نارنجی قرمز اخبار فوتبال گیف جامعه خبر نارنجی بیماری های خاص ایران اکونومیست ستاد دیه کشور اخبار کانون سردفتران کاریابی رسانه انجمن حمایت زندانیان آموزش خبرنگاری گیفففف