×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۵ آبان - ۱۳۹۷  
false
true
۹ فروشگاه در پلادیوم و شمال تهران پلمپ شد/ برخورد با برندهای تقلبی

پایگاه خبری جامعه خبر، به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جامعه خبر سید مهدی محمدی دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران در جلسه اقتصاد مقاومتی استان تهران گفت: استان تهران آماج کالاهای قاچاق بوده که بر اساس آمارهای موجود ۷۰ درصد قاچاق در تهران است اقدامات خوبی شده و آمار قاچاق کاهش یافته است. اما سودآوری، تعدد مبادی غیر رسمی، تغییر سبک زندگی مردم، ریسک پایین قاچاق کالا، عدم برخورد جدی با قاچاق کالا، تعدد مجوزهای ورود و ترخیص کالا و فقدان تبلیغات هوشمند از مهمترین چالش ها در این بخش است.

وی افزود: در بخش کالاهای سلامت محور با ۱۷۷ درصد، کشف پوشاک قاچاق ۷۰ درصد، کشف طلا و جواهر ۱۶۰ درصد، کشف لوازم خانگی ۲۱ درصد، کشف تلفن همراه ۲۹ درصد و کشف مواد دخانی ۳ درصد افزایش کشفیات داشتیم.

محمدی اظهار کرد: ۸ هزار و ۲۸۱صنف در استان تهران را بازدید کردیم که ۴ هزار و ۶۶۷ صنف تخلف داشتند که به ۳ هزار واحد اخطار کتبی داده شد.
پاساژهای پالادیوم و الماس و ۱۵۰ عرضه کننده برند بازدید و اخطار داده شد که برندهای غیر مجاز را جمع آوری کنند که بیشتر در شمیرانات است که ۹ واحد پلمپ شد. متاسفانه اکثرا کالاهای تقلبی را به جای برند عرضه می کنند مثل آدیداس و غیره …

وی گفت: مبارزه با قاچاق گل و گیاه هم در دستور کار است و بازدید از انبارها و سردخانه ها را هم اکنون در حال اجرا داریم. همچنین ۲۰ هزار انبار در سامانه ثبت شده و باید الباقی انبارها ثبت شوند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false