×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۱ تیر - ۱۳۹۹  
true
true
چرا روابط عمومی هلال احمر ایران 50 کارمند دارد؟| بالگردهای هلال اسنپ مسئولان نشود!

سید هادی کسایی زاده روزنامه نگار نوشت: بعنوان یک داوطلب هلال احمر پرسش من از رئیس جمعیت هلال احمر این است که چرا باید ضعیف ترین سیستم روابط عمومی موجود در هلال احمر ایران 50 نیرو و کارمند داشته باشد؟

چرا نیروهای اخراجی و ناکارآمد برخی روزنامه ها مانند همشهری در روابط عمومی هلال احمر همه کاره باشند در حالی که هیچ تخصصی در این کار ندارند و دادن حقوق به این افراد حیف و میل بیت المال است؟ روابط عمومی هلال احمر دقیقا به غیر از دفاع تمام قد از رئیس جمعیت کار دیگری هم دارند؟ اگر روزی پرونده مفتوح رئیس جمعیت هلال احمر موجب شود تا او به دادگاه برود دانسته ها و حمایت های این تیم برای آنها دردسر ساز نخواهد شد؟ خاصیت این تیم روابط عمومی برای دفاع از هلال احمر و توسعه مدیریت روابط عمومی دقیقا چه بوده است؟
راستی نشریات و پروژه های روابط عمومی هلال احمر دست کیست؟ تن خواه و هزینه ها و اعتبارات چگونه توزیع و هزینه می شود؟

چرا باید رسانه ای تحت عنوان روزنامه شهروند با این همه هزینه سربار جمعیت هلال احمر باشد و نتواند برای هلال احمر درآمد و خاصیت و کارآمدی داشته باشد؟

چرا دکتر پیوندی در ساختمان صلح حضور ندارد؟ … دارد؟ چه روزهایی؟ چند روز است بر سرکار حاضر نشده؟ راستی چرا باید آذربایجان شرقی مدیر استانی نداشته باشد؟

چرا 16 بالگرد هلال احمر شناسنامه خرید ندارد؟ چگونه خریداری شدند؟ چرا زمین گیر هستند؟

چرا بالگردهای هلال احمر نقش اسنپ را برای مسئولان کشور ایفا می کنند؟ ساعتی 40 میلیون تومان هزینه پرواز از جیب که می رود؟

این سوالاتی است که بدنه جمعیت هلال احمر از رئیس جمعیت و بالایی ها دارد اما پاسخی به آنها داده نمی شود. امروز جمعیت هلال احمر کشورمان به دلیل اخبار نه چندان خوب از وضعیت مدیریت دچار تزلزل شده در حالی که شادابی و تقویت روحیه اصل و اساس هلال احمر باید باشد.

بیشتر بخوانید

برکناری فوری رئیس جمعیت هلال احمر کلید خورد| رایزنی حسین فریدون و تیم «پیوندی» در اتاق های پاستور

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false