×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۳ شهریور - ۱۳۹۹  
true
true
نگاهی نو بر شایعات علیه میثم شکری ساز

به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، شایعه بحثی است که گریبان گیر عده ای می شود که برخی به دلیل حسادت های نا به جا به دنبال تخریب شخصیت فردی هستند که ممکن است بی گناه باشد. آیا تا به حال شده که پای تلویزیون نشسته باشید و اخباری را بشنوید که بر علیه فردی که به او اعتماد دارید باشد؟ واکنش شما چگونه خواهد بود؟ آیا گفته ها را باور می کنید و یا اینکه تا زمانی که از صحت و سقم مطالب مطمعن نشده اید، حرف های آن شخص را باور نمی کنید؟

همان طور که می دانید به دلیل وجود رقابت هایی که در عصر کنونی مشاهده می شود، تعداد بی شماری بر آنند تا بدون دلیل و علت، فردی قابل اعتماد را در راس اخبار قرار داده و به دنبال تخریب شخصیت وی باشند؟ در حالت کلی شایعه به داستانی گفته می شود که به دلیل پراکندگی بیش از حد، در صدر اخبار عمومی قرار می گیرد. اما شایعه سازان و سودجویان کسانی هستند که بخاطر پول یا حسادت، گفته های نا درست و نا معتبر را نقل می کنند.

از طرفی می توان این ماجرا را جنگ روانی به شمار آورد، زیرا برخی به آن یقین پیدا کرده و تحت تاثیر قرار می گیرند. عده ای دیگر سعی می کنند تا بدون دریافت اطلاعاتی صحیح و با تحقیق و بررسی، این داستان عجیب را باور نکرده و به دنبال کشف حقایق و اثبات درستی آن باشند.گاهی اوقات نیز آنقدر شایعه بزرگ می شود تا کار جدا کردن حق از باطل سخت می شود و شفاف سازی ماجرا نیز در مرحله دشوار تری قرار می گیرد.

به علاوه داستان های عجیب و غریب تنها از طریق دنیای واقعی رد و بدل نخواهد شد و تغییرات در دنیای تکنولوژی و به دنبال آن به وجود آوردن تحول در دیگر بخش ‌های زندگی، موجب شده تا مردم به دنبال شنیدن اخباری باشند که وجد و تازگی را برای شان به ارمغان می آورد. در این میان برخی از افراد تنها در جست و جوی حاشیه سازی و در واقع ایجاد خبر هایی هستند که هیچ گونه صحت و سقمی را در بر ندارد. یکی از افرادی که این روز ها عده ای بر آنند تا چهره واقعی ایشان را با سخنان بیهوده تخریب گردانند، میثم شکری ساز است.

دکتر میثم شکری ساز یکی از افرادی است که این روزها سوژه اتهامات و شایعات فضای مجازی شده و اتهامات بی پایه ای بر این اساس به وجود آمده است. سودجویان و شیادان بر آنند تا این فرد بی گناه را مقصر جلوه دهند. آن ها می گویند که میثم شکری ساز در موسسات آموزشی خود مدارک تقلبی صادر می‌کرده و آن ها را با هزینه ‌های گراف در اختیار دانش پذیران قرار می داده است. از این رو بهتر است در خواندن این مقاله با ما همراه باشید.

نگاهی به بیوگرافی دکتر میثم شکری ساز
میثم شکری ساز کار آفرین نمونه کشور در بیست و نهمین روز فروردین ماه سال 1365 در اصفهان متولد شد. همچنین وی عناوین دیگری نظیر، مدیریت هولدینگ پارس پندار نهاد، مترجم، نویسنده، سخنران انگیزشی و مدرس را به خود اختصاص داده است. ایشان از پیشگامان آموزش مجازی در حوزه آموزش و ارائه ی دوره های آموزشی می باشد و فعالیت خود را با تأسیس موسسه آموزش مجازی پارس در سال 1387 آغاز نموده است.

همچنین ایشان در سال 1396 به عنوان مدیر برتر فناوری اطلاعات شناخته شد و به طبع آن اقدامات بی شماری نظیر ریاست انتشارات پارسیان دانش پندار، مجری طرح آموزش ده هزار دفترICT روستایی در زمینه گردشگری با همکاری وزارت ارتباطات، سازمان میراث فرهنگی گردشگی و صنایع دستی و شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و موارد دیگر را به انجام رسانده است.

ایشان تحصیلات دکتری کارآفرینی را در دانشگاه آزاد اسلامی، کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه اشتنبایس برلین آلمان و امیر کبیر تهران و کارشناسی مهندسی صنایع را به اتمام رسانده و به عنوان یکی از برجسته ترین مشاوران عالی رتبه کشور در حوزه ی مدیریت، ارتباطات، بازاریابی و منابع انسانی نیز شناخته شده اند.

میثم شکری ساز فردی است که تجربه و مهارت های مدیریتی را در مدت زمان کمی بدست آورد و این عامل تنها به دلیل وجود استعداد در ایشان است. وی پس از گذر زمان توانست پله های ترقی را به راحتی بگذراند و عنوان های ذکر شده را به خود اختصاص دهد. در سوابق فرهنگی دکتر میثم شکری ساز می توان به تدریس در دانشگاه های آزاد اسلامی دانشگاه پیام نور و سایر مراکز آموزشی اشاره کرد. لازم به ذکر است که لوح های سپاس و تقدیر نامه های بسیاری توسط این شخصیت بزرگ در سطح ملی و بین ‌المللی به دست آمده است. به علاوه یکی از مهم ترین دستاورد های او نگارش و ترجمه بیش از ده کتاب در زمینه روابط فردی و سازمانی مدیریت بازاریابی کارآفرینی است.

بیشتر بدانید: اطلاع نیوز موضوع کلاهبرداری میثم شکری ساز را بررسی کرد

ترجمه کتاب هایی نظیر، فراتر از استراتژی، تویی که ذهن برنده ای، رازهای بازاریابی قدرتمند، آسایش در آرامش، بازاریابی گوریلی، استوار و مذاکره با دستان خالی توسط ایشان انجام گرفته است. همچنین ایشان کتاب هایی مانند بازاریابی نوگرا، ناگفته های تاریخ تفکرات مدیریت، بازاریابی وکسب وکار اسلامی و روابط فرد و سازمان را تالیف کرده اند. به علاوه کتاب های جدید ایشان همچون توهم باهوشی 1 و 2 از جمله پر فروش ترین کتب جهان است که تا کنون به دوازده زبان زنده دنیا ترجمه شده است.

ماجرای مدارک جعلی دکتر شکری ساز چیست؟
همان طور که می دانید دنیای مجازی یکی از عواملی است که در آن می توان به پیشرفت رسید. جدای از آن برخی دیگر به دنبال تخریب نام شخصیت های مهم و قابل اعتماد هستند، البته آن ها با دریافت هزینه های بسیار اقدام به انجام چنین حرکتی می کنند و یا از روی حسادت سخنانی را می زنند که عقل آدم سالم به آن شک می کند. چندی پیش در فضای مجازی با فعالیت پشت پرده ای، شایعاتی در مورد مدارک جعلی دکتر میثم شکری ساز پخش شد، شایعاتی که صحت نداشته و مدارک قانونی را تحت شعاع قرار می داد. اما آیا پذیرفتن این ادعا صحیح است؟ بدون شک نمی توان این ماجرا را باور کرد زیرا کسی که هدف اصلی اش کیفیت ارتقاء زندگی مردم است و تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات اقتصادی قرار می دهد، قادر نخواهد بود تا دست به چنین اقداماتی بزند.

تمامی این موارد دال بر این است که شایعاتی که در ارتباط با شخص میثم شکری ساز و موسسه وی منتشر شده، سخنانی کذب و دور از حقیقت است که در پشت پرده آن ها اهداف شوم و افرادی سودجو دیده می شود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false