×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۵ آبان - ۱۳۹۷  
false
true
معاون وزیر دادگستری انگلیس است؟!

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جامعه خبر شنیده شده محمود عباسی معاون حقوق بشر وزارت دادگستری هم اکنون در انگلیس کنار همسر و خانواده به سر می برد.

بر اساس شنیده ها همسر این آقای معاون تبعه انگلیس بوده که هنوز تائید نشده و خود آقای معاون با رایزنی واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور بر این پست باقی مانده است. پیش از این هم علیرضا جمشیدی رئیس وقت تعزیرات حکومتی کشور علی رغم خواست وزیر دادگستری وقت (پورمحمدی) بر سرکار بود که با افشای تخلفاتش از سوی یک خبرنگار (سید هادی کسایی زاده) از تعزیرات خداحافظی کرد.

تلاش ما برای برقراری ارتباط با علیرضا آوایی وزیر دادگستری بی نتیجه بود تا علت انتخاب مجدد عباسی و دلیل سفر وی به انگلیس را جویا شویم که آیا حقیقت دارد یا خیر …

 

پی نوشت اجباری:

{ خبرنگار بر اساس منابعی که دارد مطلع شده این معاون وزیر الان انگلیس است یا به تازگی بوده و هرچه تلاش می کند با وزیر دادگستری مرتبط شود وزیر پاسخگو نیست| قطعا از طرق رسانه این پرسش را مطرح می کند که آیا این معاون وزیر انگلیس است یا نه و اصلا برای چه سفر کرده ….} وضعیت طوری است که باید همه چیز را در خبر بنویسیم چون آقایان یادگرفتند تا می گوئیم بالای چشمتان ابرو است شکایت می کنند. این متن را نوشتم همکاران و شهروندان بدانند موضوع انتشار این خبر این است. (( ولله تورقوزآباد هم بود به راحتی می توانستید با وزارتخانه ۱۰۰ نفره مرتبط شد. دولت نهم و دهم آقای بختیاری وزیر بودند تماس می گرفتید بر نمی داشت خودشان شخصا با شما تماس می گرفتند… ))

true
true
true
true
  1. من

    مسائل و مصائب محمود عباسی بیش از انگلیس بودن است. از چاپ مقالات دیگران به نام خود تا سوء استفاده از نام دولت و اعضای آن. اگر دستگاهی نظارتی سری به وزارت دادگستری بزند و با مدیران و کارکنان آن صحبت کند پرده های بسیاری کنار خواهد رفت.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false