×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۵ خرداد - ۱۳۹۹  
true
true
«شهیندخت» باز هم دست گل به آب داد!

سید هادی کسایی زاده روزنامه نگار نوشت: یادم هست نخستین بار که با شهیندخت مولاوردی معاون وقت امور زنان و خانواده دولت یازدهم مصاحبه داشتم در 10 دقیقه نخست مصاحبه فهمیدم با فردی رو به رو هستم که به هیچ عنوان روی کارش تسلط ندارد. او به دور از خلاقیت و مدیریت است و می توان او را یک شخصیت صرفا نیمه سیاسی عنوان کرد.

مولاوردی در بازی فضای مجازی و جوسازی ها و موج رسانه ای حیات سیاسی خود را ادامه داد و وقتی فهمید قرار است برای دولت دوازدهم برکنار شود طوری بازی و سر و صدا کرد تا با فشار رسانه ای روحانی را مجبور به به کارگیری مجدد خود کند. تا جائیکه روحانی مجبور شد الهام امین زاده را برکنار و مولاوردی را جای او بنشاند.

در ماه های اخیر به دلیل گاف های پی در پی دستور رسید که او و معصومه ابتکار فعلا سکوت کنند اما دوباره گافی داد که از قبلی ها خنده دار تر و قابل تامل بود.

اگر یادتان باشد شهیندخت مولاوردی همان معاون رئیس جمهوری نظام جمهوری اسلامی ایران بود که پست های اینستاگرامی مسیح علینژاد را لایک می کرد! همان فردی که صحبت از عقیم کردن زن های تن فروش کرد و جنجالی به پا شد. همان خانمی که از سوی شورای نگهبان هم رد صلاحیت شد.

حالا دسته گل جدید خانم خانما پست جدید اینستاگرامی اوست.  15مه روز جهانی خانواده مقدمه ای شد که خانم ملاوردی مشاور آقای روحانی با اعلام تغییر ساختار خانواده عکسی با دونماد هم جنس بازی را بعنوان ساختارهای متفاوت خانواده منتشر نماید.

نکته دیگر قل دوم اوست. یعنی معصومه ابتکار که هر دو از نوچه های سیاسی سید محمد خاتمی محسوب می شوند. ابتکار در دفاعی خنده دار از کارهای مولاوردی دفاع کرده که جای تامل است. در هرحال این دو مهره سوخته اصلاحات که هیچ خاصیتی برای کشور و دولت نداشتند و ندارند همچنان در حال ماسمالی کارها و گاف هایشان هستند.

اصلاحات یک تفکر دارای ایدئولوژی و برنامه و هدف بود که بخش تحول در فرهنگ و جامعه و اقتصاد را هدف قرارداده بود تا اصلاحات زیربنایی در چارچوب قانون و اسلام رخ دهد اما از سوی افراد منورالفکر و آلوده ای مانند عطاالله مهاجرانی و دوستانش به انحراف کشیده شد. من نمی خواهم بگویم سید محمد خاتمی و تفکر اصلاحات غلط و بیخود هستند. اتفاقا این تفکر و ایدئولوژی در کشور کنونی ایران لازم است چون از سوی دیگر تفکر خشکیده اصولگرایی را هم داریم. در هر حال هر دو تفکر این سالها بیشتر به دنبال فساد و چپاول هستند و از هر دو تفکر در زندان اوین کلکسیونی موجود است.

با این حال کشور و مردم خیری از دو جریان فاسد اصلاحات و اصولگرایی ندیدند و فقط شاهد دعواهای بیخود سیاسی بودند. این وسط هم باید نان را دانه ای 550 تومن و پراید را 70 میلیون خریداری کنند.

رگ گردن خانم ابتکار باید برای 15 هزار تن فروش در تهران و فقر و نیازمندی زنان سرپرست خانوار و اشتغال زنان بادکند نه برای چرندیات مولاوردی …

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false