×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
تبعید سرمایه گذار شرکت هفت تپه به زندان یاسوج | آقای اژه ای لطفا دخالت کنید

به گزارش پایگاه خبری جامعه خبر، سید هادی کسایی زاده خبرنگار ضدفساد نوشت: پیمان مندنی پور از سرمایه گذاران شرکت هفت تپه که در زندان تهران بزرگ محبوس بود به دلیل اقدام به دو بار خودکشی و اذیت و آزار او از سوی برخی زندانیان با دستور مدیرکل زندان های استان تهران به بازداشتگاه اوین منتقل شد. پس از مدتی که گفته می شود به درخواست خود زندانی بوده هفته های گذشته به زندان یاسوج با هزینه نقل و انتقال خود زندانی منتقل شد.

نکته قابل تامل آنکه بر اساس قانون و مقررات وقتی یک زندانی از استانی به استان دیگر منتقل می شود باید تمامی پرونده های مرتبط به بازداشت و محکومیت او به دادگستری آن استان منتقل شود اما فقط یک پرونده از 7 پرونده مندنی پور به همراه او منتقل شده است تا شرایط مرخصی برای او احراز نشود.

این زندانی در گفتگو با خبرنگار ضدفساد می گوید: از رئیس قوه قضائیه می خواهم تا در این مورد وارد شود و قطعا به سرنخ های خوبی در مورد جزئیات زندان تهران بزرگ و اقدام مسئولان خواهد رسید. آقایان با انتقال من مانع حضور در دو دادگاه شدند. اگر من در این دادگاه ها حاضر می شدم دست برخی افراد رو می شد.

پیمان مندنی پور اظهار کرد: زندان یاسوج بیشتر شباهت به تبعیدگاه دارد و امکانات در اینجا مناسب نیست. دلیل این اقدام سازمان زندانها را نمی دانم و درک نمی کنم. آنها مدعی دفاع از حقوق زندانیان هستند اما با تبعید من به یاسوج راه را برای اعطای مرخصی به من و انجام اقدامات و رد مال برای آزادی بسته اند.

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false