×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۵ آبان - ۱۳۹۷  
false
true
بازنشتگان مدیریت را دوست دارند؟!

پایگاه خبری جامعه خبر| وفا رحیمی|کردستان| با وجود جوانان تحصیلکرده و جویای نام  در عرصه های مختلف دستگاه های اجرای کشور بینی وبین الله نیروهای جوان در این میان تلف و فرصت های شغلی و نوگرایی را از آنها گرفتند و همچنان مدرک دانشگاهی جوانان خاک خورده بماند تا شاید توفیقی شود.

نمایندگان مجلس به دنبال تصویب طرح اصلاح قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در دستگاه‌های دولتی با وجود جوانان بیکار و شایسته هستند و امیدوارم به عنوان جوان بیکار مملکت این طرح هر چه زودتر از سوی دولت اجرا شود تا مدیران بازنشسته جای خود را به نیروهای پر انرژی و مستعد جوان بدهند.

نیروی جوان به دنبال اثبات توانایی های خود در هر گونه شرایط و با استفاده از توانایی ها و ظرفیت های فکری و جسمی در پیشبرد کشور‌ سهیم شوند و جان تازه ی به دستگاه های مختلف دولت بدهد.

بازنشتگانی که در رأس مدیریت های حیاتی و مهم هستند با وجود و سابقه سی سال، پویایی و بازدهی خود را از دست داده اند و باید زمینه ی را فراهم کنند تا جوانان جویای کار‌ وارد عرصه کار شوند و به آنها اعتماد و قوت قلب داده شود.

متاسفانه بازنشتگان حقوق های نجومی و بالای را دریافت می کنند و در بعضی موارد به عنوان مشاور در جاهای مختلف مشغول به کار‌ هستند.

اگر طرح منع بازنشستگان از سوی دولت اجرایی شود حجم زیاد بیکاری جوانان تحصیلکرده با مدارک لیسانس، فوق لیسانس و حتی دکترا هم کاهش می یابد، پس با تزریق نیروی جوان در ارگان ها و پست های مدیریتی چرخه تحول و کارکرد قابل توجه به راه می افتد و شاهد پیشرفت خوبی در همه زمینه ها شاهد خواهیم بود.

نماینده مجلس بروجرد: جلوگیری از بکارگیری بازنشستگان ضمن ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان باعث ایجاد انگیزه جوانان برای اشغال پست های مدیریتی خواهد شد.

با استعفای چند وزیر و مدیران بازنشسته روزنه امید در جوانان شکل گرفته و دولت باید به جوانان شایسته اعتماد کند و پست های مدیریتی را به آنان واگذار کند چون واقعا تحول در زمینه های گوناگون با مدیران بازنشسته انجام نمی پذیرد.

 

✍️وفا رحیمی

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false