در گفتگو با جامعه عنوان شد

«محسن هاشمی» نباید کاندید شهرداری تهران می شد/ برنامه جدید داریم

   شناسه خبر:00901
«محسن هاشمی» نباید کاندید شهرداری تهران می شد/ برنامه جدید داریم
نماینده اصلاح طلب تهران گفت: به اعتقاد من بی تدبیری شد و آقای محسن هاشمی با همه ویژگی هایی که دارد نباید کاندید می شد.

غلامرضا حیدری با حضور در غرفه جامعه خبر در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در مورد انتخابات آینده شورای شهر و شهردار گفت: شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان بنا دارد در زمینه های مختلف حوزه خدمات شهری که در شورای شهر تهران نیاز دارد افرادی را انتخاب و برای کاندیداتوری معرفی کند. هرچند بحث تائید صلاحیت ها هم مطرح است و در گذشته افرادی موثر مثل خانم دکتر معصومه ابتکار رد صلاحیت شدند.

وی افزود: همچنین چهره های بزرگی برای شهرداری تهران مطرح بودند و به اعتقاد من بی تدبیری شد و آقای محسن هاشمی با همه ویژگی هایی که دارد نباید کاندید می شد و اگر چهره دیگری کاندیدا می شد احتمال شهردار شدنش بود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و نماینده تهران گفت: آقای مهرعلیزاده و دیگر چهره های خوبی برای تصدی شهرداری تهران داشتند که نشد اما این دوره چهره های بهتر و قوی تری برای این عنوان معرفی می شوند.

* انتهای پیام/

لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =

آخرین اخبار

گفتگو

گزارش

بیماری های خاص بیمه دی تبلیغات کوچک جامعه قرمز ستاد دیه کشور بانک پارسیان ایران زمین جامعه تبلیغ پرتقال اخبار کانون سردفتران کاریابی رسانه آمارهای ایران انجمن حمایت زندانیان آموزش خبرنگاری گیفففف تبلیغات قضاوت تبلیغات آموزش خبرنگاری تبلیغات جامعه کوچک آبی تبلیغات نارجی جامعه جامعه تبلیغات سبز