اعدام انقلابی حسن علی منصور با اسلحه هاشمی رفسنجانی

اسد الله بادامچیان در یک برنامه تلویزیونی گفته است که قرار بود تا قبل از مرگ آیت الله هاشمی این را نگویم اما حالا می گویم: اسلحه ای که با آن حسن علی منصور ترور شد از آقای هاشمی بوده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جامعه خبر، در حالیکه ۲۴ ساعت از فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گذشته است اسدالله بادامچیان مرد ساکت اصولگرا در حوزه سیاست به یاد خاطرات قدیم افتاده است و گفته است.

بعد از قضایای ۱۵ خرداد به این نتیجه رسیدیم که به جهاد مسلح نیاز داریم و در همین راستا توانستیم ۷ سلاح کمری با ۷ فشنگ تهیه کنیم.

جالب است بدانید که یکی از اسلحه هایی که حسن علی منصور نخست وزیر رژیم شاه و تصویب کننده لايحه «كاپيتولاسيون» کشته شد، توسط آقای هاشمی‌ رفسنجانی داده شده بود.

قرار من و آقای هاشمی رفسنجانی بر این بود که تا زمانیکه ایشان زنده هستند کسی از این موضع که ایشان آن اسلحه را تهیه کرده است با خبر نشود.

اخبار روز را با دنبال کنید./

* انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر :آموزش خبرنگاری صفحه خبرهای داخلی
بیمه دی ایران زمین تبلیغات بهاره ههههههههههههههه خبرنگارام آمارهای ایران ستاد دیه کشور تبلیغات بیماری های خاص موسسه خیریه امام علی سازمان برنامه و بودجه تبلیغات آموزش خبرنگاری پایگاه خبری قضاوت کادر 327*325