سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبرداد

مدیریت ترافیک تهران بعد از بررسی لایحه بودجه ۹۶

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از مدیریت ترافیک تهران بعد از بررسی لایحه بودجه سال ۹۶ خبرداد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جامعه خبر، بهروز نعمتی بهروز نعمتی با اشاره به عدم موفقیت در توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی در تهران اظهار داشت: اگر در این حوزه به بهبود و امکانات وسائل نقلیه عمومی در تهران توجه داشتیم هیچ وقت شاهد تردد بی رویه خودروهای تک سرنشین نبودیم.

وی افزود: در تمام ادوار گذشته شاهد اختلاف بین دولت و شهرداری در تامین منابع توسعه حمل ونقل عمومی بودیم و همین سبب شده است تا سیستم مدیریت حمل و نقل پیشرفت خوبی نداشته باشد.

نماینده مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با اشاره به نیاز کنترل ترافیک تهران توسط یک نهاد گفت: تهران به سبب گستردگی و پایتخت بودن باید توسط یک نهاد و یک مدیر اداره و کنترل شود نه اینکه به وسیله چند نهاد اداره شود که هر اداره کار اداره دیگر را خنثی و بی تاثیر کند.

نعمتی تصریح کرد: هم اکنون در حال تدوین طرح دوفوریتی برای مدیریت ترافیک تهران هستیم و در همین راستا با نمایندگان متعددی گفت و گو کردیم که بعد از بررسی لایحه بودجه ۹۶ این طرح ارائه می شود.

اخبار روز را با ما دنبال کنید.

* انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر :آموزش خبرنگاری صفحه خبرهای داخلی
بانک پارسیان بیمه دی ایران زمین خبرنگارام آمارهای ایران ستاد دیه کشور تبلیغات بیماری های خاص موسسه خیریه امام علی سازمان برنامه و بودجه تبلیغات آموزش خبرنگاری پایگاه خبری قضاوت کادر 327*325