جامعه خبر

شهرداری تهران متولی انتقال اصناف از پایتخت شد

سرپرست معاونت توسعه و برنامه ریزی سازمان برنامه و بودجه استان تهران گفت: مقرر شد از این پس هر گونه موضوع درخواست اتحادیه ها و اصناف در خصوص انتقال از شهر تهران به خارج از محدوده شهری با تایید شهرداری تهران باشد.

شهرام عدالتی در گفتگو با پایگاه خبری جامعه خبر گفت: این جلسه به همت سازمان برنامه و بودجه استان با حضور مدیریت حریم شهر تهران، مدیر مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران، برخی اعضای شورای شهر تهران، معاونت خدمات شهرداری تهران، نماینده اصناف و اتحادیه های تهران، معاونت شهرسازی شهرداری تهران، مدیر محیط زیست شهر تهران، برخی دستگاه های اجرایی و بنده به عنوان نماینده سازمان برنامه و بودجه استان تهران برگزار شد.

وی افزود: اولین جلسه مشترک شهرداری تهران با سازمان برنامه تهران با تدوین برنامه سوم عمرانی شهر تهران همزمان شد و این اتفاق خوبی است. با پیوند و همسویی میان برنامه های توسعه ای پایتخت هم شهر تهران جایگاه خود را پیدا کرده و هم سند آمایش موقعیت آینده تهران را تدقیق می کند.

عدالتی محور این جلسه مشترک را خروج اتحادیه ها و اصناف از شهر تهران عنوان کرد و گفت: مقرر شد از این پس هر گونه موضوع درخواست اتحادیه ها و اصناف در خصوص انتقال از شهر تهران به خارج از محدوده شهری با تایید شهرداری تهران باشد.

سرپرست معاونت توسعه و برنامه ریزی استان تهران گفت: با توجه به اینکه مطالعات متعددی با موضوعات مختلف شهر تهران توسط شهرداری انجام شده و در مراجع شهری به تایید و تصویب رسیده، قرار شد تمام مستندات مرتبط این طرح ها به سازمان برنامه و بودجه ارسال شده و در سند آمایش مورد تامل قرار گیرد. این اتفاق باعث جلوگیری از تشتت برنامه ها شده و زبانی مشترک، پیوندی عمیق میان کنشگران توسعه و مدیریت سرزمینی برقرار می کند.

به گفته عدالتی دومین جلسه مشترک سازمان برنامه و بودجه با شهرداری تهران ماه آینده برگزار می شود.

* انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر :آموزش خبرنگاری صفحه خبرهای داخلی
بانک پارسیان بیمه دی ایران زمین خبرنگارام آمارهای ایران ستاد دیه کشور تبلیغات بیماری های خاص موسسه خیریه امام علی سازمان برنامه و بودجه تبلیغات آموزش خبرنگاری پایگاه خبری قضاوت کادر 327*325