جامعه خبر

شهرداری تهران متولی انتقال اصناف از پایتخت شد

   شناسه خبر:002037
سرپرست معاونت توسعه و برنامه ریزی سازمان برنامه و بودجه استان تهران گفت: مقرر شد از این پس هر گونه موضوع درخواست اتحادیه ها و اصناف در خصوص انتقال از شهر تهران به خارج از محدوده شهری با تایید شهرداری تهران باشد.

شهرام عدالتی در گفتگو با پایگاه خبری جامعه خبر گفت: این جلسه به همت سازمان برنامه و بودجه استان با حضور مدیریت حریم شهر تهران، مدیر مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران، برخی اعضای شورای شهر تهران، معاونت خدمات شهرداری تهران، نماینده اصناف و اتحادیه های تهران، معاونت شهرسازی شهرداری تهران، مدیر محیط زیست شهر تهران، برخی دستگاه های اجرایی و بنده به عنوان نماینده سازمان برنامه و بودجه استان تهران برگزار شد.

وی افزود: اولین جلسه مشترک شهرداری تهران با سازمان برنامه تهران با تدوین برنامه سوم عمرانی شهر تهران همزمان شد و این اتفاق خوبی است. با پیوند و همسویی میان برنامه های توسعه ای پایتخت هم شهر تهران جایگاه خود را پیدا کرده و هم سند آمایش موقعیت آینده تهران را تدقیق می کند.

عدالتی محور این جلسه مشترک را خروج اتحادیه ها و اصناف از شهر تهران عنوان کرد و گفت: مقرر شد از این پس هر گونه موضوع درخواست اتحادیه ها و اصناف در خصوص انتقال از شهر تهران به خارج از محدوده شهری با تایید شهرداری تهران باشد.

سرپرست معاونت توسعه و برنامه ریزی استان تهران گفت: با توجه به اینکه مطالعات متعددی با موضوعات مختلف شهر تهران توسط شهرداری انجام شده و در مراجع شهری به تایید و تصویب رسیده، قرار شد تمام مستندات مرتبط این طرح ها به سازمان برنامه و بودجه ارسال شده و در سند آمایش مورد تامل قرار گیرد. این اتفاق باعث جلوگیری از تشتت برنامه ها شده و زبانی مشترک، پیوندی عمیق میان کنشگران توسعه و مدیریت سرزمینی برقرار می کند.

به گفته عدالتی دومین جلسه مشترک سازمان برنامه و بودجه با شهرداری تهران ماه آینده برگزار می شود.

* انتهای پیام/

لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =

آخرین اخبار

گفتگو

گزارش

بیماری های خاص تبلیغات کوچک جامعه قرمز ستاد دیه کشور بانک پارسیان بیمه دی ایران زمین جامعه تبلیغ پرتقال اخبار کانون سردفتران کاریابی رسانه آمارهای ایران انجمن حمایت زندانیان آموزش خبرنگاری گیفففف تبلیغات قضاوت موسسه خیریه امام علی تبلیغات آموزش خبرنگاری تبلیغات جامعه کوچک آبی تبلیغات نارجی جامعه جامعه تبلیغات سبز