مالدیو میزبان مسابقات انتخابی والیبال زنان جهان شد

کنفدراسیون والیبال آسیا کشور مالدیو را به عنوان میزبان مسابقات انتخابی زنان جهان در منطقه آسیای مرکزی معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جامعه خبر، هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان جهان سال ۲۰۱۸ با حضور ۲۴ تیم به میزبانی ژاپن برگزار می شود.

تاکنون حضور سه تیم در این رقابت ها قطعی شده که آمریکا به عنوان قهرمانی سال ۲۰۱۴، ژاپن میزبان سال ۲۰۱۸ و تیم ملی والیبال برزیل به عنوان قهرمان سال ۲۰۱۵ آمریکا جنوبی، این سه تیم هستند.

مسابقات انتخابی قاره آسیا در دو مرحله برگزار می شود که در مرحله نخست رقابت ها در پنج گروه پیگیری می شود و تیم های قهرمان این پنج گروه به همراه پنج تیم برتر قاره آسیا در مرحله نهایی در دو گروه به مصاف یکدیگر می روند.

پیش از این هند به عنوان میزبان مرحله نخست در گروه آسیای مرکزی انتخاب شده بود که میزبانی هندی ها به دلیل اختلافات داخلی فدراسیون والیبال این کشور از سوی فدراسیون جهانی لغو شد.

کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) مالدیو را به عنوان میزبان رقابت های انتخابی زنان جهان در منطقه آسیای مرکزی انتخاب کرد که این رقابت ها از هشتم تا دهم بهمن ماه برگزار می شود.

تیم ملی والیبال بانوان ایران یکی از شرکت کنندگان در این رقابت ها خواهد بود و سایر تیم های شرکت کننده به زودی از سوی کنفدراسیون والیبال آسیا معرفی می شوند.

مهر

* انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر :آموزش خبرنگاری صفحه خبرهای داخلی
بیمه دی ایران زمین تبلیغات بهاره ههههههههههههههه خبرنگارام آمارهای ایران ستاد دیه کشور تبلیغات بیماری های خاص موسسه خیریه امام علی سازمان برنامه و بودجه تبلیغات آموزش خبرنگاری پایگاه خبری قضاوت کادر 327*325