جایزه نخست هنر معماری و طراحی سال سنگاپور به یک ایرانی تعلق گرفت

جایزه نخست هنر معماری و طراحی امسال سنگاپور به دکتر 'حسین رضائی' از جمهوری اسلامی ایران تعلق گرفت و 'تونی تان کونگ یام' رئیس جمهور سنگاپور این جایزه را به مهندس ایرانی اهدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جامعه خبر، تارنمای 'استریت تایمز' سنگاپور روز چهارشنبه اعلام کرد رضائی یک مهندس موفق ایرانی است که موفق به کسب بالاترین جایزه طراحی سنگاپور شد.

وی نخستین فردی است که عنوان طراح سال را در مراسم سالیانه جایزه طراحی برتر مهندس سنگاپور به خود اختصاص داده است. 

در این گزارش آمده است: رضائی 60 ساله یک طراح و مهندس معمولی نیست. او یک مهندس خبره در زمینه سازه و عمران است که با معماران به منظور تحقق بخشیدن به چشم اندازهای خود همکاری نزدیکی دارد. همکاران وی گواه این موضوع هستند که چگونه مشارکت مهمی در مراحل اولیه فرایند طراحی دارد و اغلب نظرات خود را به منظور توسعه طرح های موجود ارائه می کند. 

هیات داوران درباره رضایی اینگونه نوشتند: (دکتر رضایی) از طرف معماران یک همکار فوق العاده معرفی شده است. دانش او به ساخت مواد و اصول طراحی مهندسی و کسب اطمینان از بهترین، موثرترین و پایدار ترین راه حل ها که مرزهای طراحی مهندسی فعلی را گسترش می دهد، کمک می کند. 

برترین های طراحی امسال سنگاپور جایزه خود را در کاخ ریاست جمهوری از دست 'تونی تان کونگ یام' رئیس جمهور سنگاپور دریافت کردند. 

ایرنا

* انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر :آموزش خبرنگاری صفحه خبرهای داخلی
بانک پارسیان بیمه دی ایران زمین خبرنگارام آمارهای ایران ستاد دیه کشور تبلیغات بیماری های خاص موسسه خیریه امام علی سازمان برنامه و بودجه تبلیغات آموزش خبرنگاری پایگاه خبری قضاوت کادر 327*325