رئیس جمهور در اهواز

خوشحالیم متخصصان ایران پروژه کنترل ترافیک جنوب غرب راراه‌ اندازی کردند

   شناسه خبر:001132
رئیس جمهور گفت: بسیار خوشحالیم که طرح سامانه کنترل ترافیکی که امروز شاهد افتتاحش بودیم به دست متخصصان عزیز ایرانی انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جامعه خبر، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در سخنان کوتاهی در حین افتتاح طرح کنترل ترافیک راه آهن جنوب غرب کشور در اهواز اظهارداشت: از وزارت راه و شهرسازی و مدیران و کارکنان این وزارت برای زحماتی که در توسعه راه آهن کشیدند تشکر می‌کنم.

وی افزود: بسیار خوشحالیم که طرح سامانه کنترل ترافیکی که امروز شاهد افتتاحش بودیم به دست متخصصان عزیز ایرانی انجام شده است.

رئیس جمهور با اشاره به اهمیت این پروژه گفت: دو ریله کردن اهواز به بندر امام خمینی پروژه بسیار مهمی است چرا که در آینده باید میزان تردد انسانی و باری را به راه آهن منتقل کنیم.

وی با اشاره به اهمیت توسعه راه اهن گفت: دوبانده کردن راه آهن اهواز به اندیمشک و دزفول نیز پس از این طرح از برنامه‌های بسیار مهم است.

روحانی تاکید کرد: توسعه راه های ریلی کشور یکی از برنامه‌های جدی دولت یازدهم است که توسط وزارت راه و شهر سازی پیگیری و اجرا می‌شود.

در این مراسن آخوندی وزیر راه و شهرسازی، نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور و استاندار خوزستان نیز حضور داشتند.

رئیس جمهور پس از این طرح برای افتتاح پروژه‌های میادین نفتی عازم این میادین نفتی شد.

تسنیم

* انتهای پیام/

لینک کوتاه :

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 14 =

آخرین اخبار

گفتگو

گزارش

بیماری های خاص تبلیغات کوچک جامعه قرمز ستاد دیه کشور بانک پارسیان بیمه دی ایران زمین جامعه تبلیغ پرتقال اخبار کانون سردفتران کاریابی رسانه آمارهای ایران انجمن حمایت زندانیان آموزش خبرنگاری گیفففف تبلیغات قضاوت موسسه خیریه امام علی تبلیغات آموزش خبرنگاری تبلیغات جامعه کوچک آبی تبلیغات نارجی جامعه جامعه تبلیغات سبز